Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem lehet a kocsmákban...

Miért nem lehet a kocsmákban kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha kisforgalmú kocsmáról van szó, a terminál beszerzése a tulajnak jó sokba kerül. Nem érné meg neki.
2018. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyforgalmúban se lehet. Nálunk még ott se, ahol szerencsejáték-terminál is van.
2018. jan. 5. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert a bevétel 90%-a feketén jön, bankkartya vásárlásnál viszont ez képtelenség
2018. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Mert voltak olyanok akik a Makkásszal meg a Tökfilkóval akartak fizetni. Ezért nem lehet bank kártyával fizetni a kocsmában.
2018. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3: 90%? Nem hinném. Kocsmázok eleget (sajnos), ami pluszt látok az legfeljebb a borravaló, amit nem a kasszába tesznek. A nav-os pénztárgépbe meg ütnek mindent.
2018. jan. 5. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem éri meg. Ha a négyszáz forintos korsó sört kifizeted kártyával, a bank levon érte hármoszáz forint kezelési költséget. Most nyilván csak a hasamra csaptam, de tényleg van az az ár, ami után - ha kártyával fizetik - konkrétan az üzlet fizet azért, hogy te náluk vásárolj. Anno ezért (is) kaptam agyvérzést, amikor divatba jött ez a kártyamánia, és a 100 forintos kv-jukat kártyával akarták fizetni. Az nekem nemhogy nem haszon, hanem konkrétan mínusz... lehet reklamálni meg verni az asztalt (megvolt), de akkor is ez van. Nem fogok azért veszteséget termelni, mert a vendég nem hajlandó pár száz forintot kp-ban fizetni.
2018. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Jah, am a normálisaknak, törzsvendégeknek ezt nyilván szépen, normálisan elmondtam, meg is értették, szal hosszú távon nem gáz, nem áthidalhatatlan probléma. Csak az értetlen őrjöngőkkel van már tele a tököm, sorry, ha te nem oda tartozol. 6 voltam.
2018. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

1-es voltam.


6-osnak igaza van. Ment a zöld.


Kérdező, pici OFF, elnézést másoktól: A halászlé elfogyott? Én vagyok, aki válaszolt arra a kérdésedre, hogy karácsony előtt egyél-e belőle. Én töltöttkáposztát ettem... Rémlik? :) Privátot nem kérek, itt válaszolj. :) ON

2018. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8: Mi? Valakivel keversz.


Egyébként nincs bajom a kp-s fizetéssel, csak úgy eszembe jutott.

2018. jan. 6. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..


Bocsi, nem tudom,miért emlékeztem, hogy ott is ez a felhasználói név volt kiírva. Ezek szerint tényleg kevertelek valakivel. :)


A kártyás fizetésre már válaszoltam. Akkor most már tiszta vizet öntöttem a pohárba, csak hogy stílusos maradjak a kocsmával kapcsolatban.

2018. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!