Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Amerikában (inkább az USA-ra...

Amerikában (inkább az USA-ra korlátozva) a kínai kajáldák ízvilága olyasmi lehet mint nálunk, vagy ott megint másabb?

Figyelt kérdés
nem az autentikus éttermekre gondolok hanem mint itt a kínai büfék
2018. febr. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, nem jártam sosem az USA-ban.


De azt tudom, hogy mifelénk a nekünk tálalt kínai kaja köszönő viszonyban sincs a valódi kínai kajával. Értem ezalatt azt, amit ők esznek.

2018. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, nem is ez volt a kérdés
2018. febr. 1. 18:14
 3/4 anonim válasza:
Valószínű, hogy ott is "kompatilizálva" van az ízvilág. Főleg ha hasonló titulusú büfében próbálod ki.
2018. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló, attól függ hova ülsz be. De most tényleg az a kérdésed kb, hogy amerikában is a hamsi kaja olyan hamis mint minálunk? Igen. De még Londonban Párizsban és Svájcban is.
2018. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!