Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Normális ez a viselkedés,...

Normális ez a viselkedés, vagy túl lazán veszi?

Figyelt kérdés
vidéki kisváorsi környezetben járunk, 12 és félezer ember él itt, viszonylag megvan a mozgás a központban. többek között volt egy kis gyrosozó, talán még ez nyílt legelőször itt, olyan hogy be sem ülhetsz, csak kikéred, retro hangulatú. úgy döntött ú hogy bezár és árulni kezdi a helyet, néhány hónap szünet után le is csapott rá egy helybeli fiatal pénzes ficsúr, megvette és megnyitotta ugyanazzal a névvel, (ez nem is tudom hogy lehetséges) nagy reményekkel vágott bele facebookon külön oldal, dizájnos grafikák, árlap, satöbbi. most nyitottak elvileg hétfőn. csütörtökön mentem, 9 órai nyitvatartást írtak, fél tíz után még sehol senki nem volt a helyen...oké, ma is megpróbáltam, tíz óra környékén fancsalogva nyitja ki az ablakot a srác és mikor mondom mit szeretnék "hát még nem tudom adni, nincs húsom, most sül"... most komolyan ez így tök természetes jelenség? nem is nyitásra mentem és még mindig csak előkészítik a cuccokat? a vásoskában van még 3-4 hasonló témájú hely, de ha odamegyek akkor sem küldenek el hogy akkor kezdtem dolgozni még nincs alapanyag. mennyire számít ez természetesnek?
2018. márc. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire. Nem tudom, milyen szabályozás van ezen a téren a vendéglátó egységek felé, de valami holt biztos hogy van, alőveheted és simán kiküldethetsz rá egy elenőrzést.
2018. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ő baja, nem? Nem működik, befuccsol. Ennyi. Ezt úgy hívják: kapitalizmus.
2018. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Ez az, vissza a Kádári időkbe, jelentgessük egymást! Gratula..


Rosszul vezeti a sràc a helyet, ez látszani fog a bevètelen, vagy fejlődik vagy bezár.

2018. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már kaptam is ezzel kapcsolatban valakitől egy két szavas privát üzenetet amiben az édesanyámra tesz utalást, remélem nem haragítottam valakit nagyon magamra:D
2018. márc. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!