Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesti Burger King vagy...

Budapesti Burger King vagy McDonalds nyitva lesz ma?

Figyelt kérdés

Burger King Drive Hungária krt nyitva lesz ma rendesen éjfélig?

Vagy McDonalds Vörösvári út?



2018. márc. 15. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
A meki honlapjan mit latsz?
2018. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt hogy Karácsonykor zárva VOLT.


[link]


Trollok/hülyék please ma kíméljetek, éhes vagyok.

2018. márc. 15. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Latom szellemi kepessegeid hatarat, kicsit segitek.

[link]

2018. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mutasd meg hogy ez egy automatikus általános kiírás vagy a mai ünnepnapra vonatkozik, valamint a BK-nél is.kösz
2018. márc. 15. 13:27
 5/9 A kérdező kommentje:

Inkább akkor leírom részletesebben. Nem tudálékos hülyegyerek ideokoskodását vártam, hanem aki volt ma kajálni és tudja hogy nyitva vannak 100%.


Valójában a gyorséttermek az igazán ostobák, hogy nem jelzik egyértelműen, hogy ünnepnapon nyitva vannak-e. Legalább is nem tudok róla.

2018. márc. 15. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Oda van irva zolddel, hogy most nyitva, pirossal, amik ma nem nyitottak ki. Ennel mar tenyleg nem lehet egyszerubben.
2018. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Látom nem érted.

Vajon ez egy általános script ami hétköznapokon kiírja, hogy nyitva, vagy a mai napon ünnepnapon is nyitva. Ez nincs ott egyértelműen, ezért kérdezem ATTÓL aki ott lakik arra jár, volt ott, ismeri a MAI NAPI nyitvatartást.


Ez ami ki van írva nem 100%-os, mert lehet csak általánosan érti, hogy szerdánként nyitva van, de nem a mai ünnepnapi szerdán.


Például a Google Térképen ha megnézed a Burger Kinget a Hungária krt.on, akkor látod, hogy kiírja, hogy NYITVA, DE ma az ÜNNEPNAP miatt változhat.

[link]


Remélem sikerült megvilágítani, hogy miért nem a te válaszodra vártam, ami nem teszi továbbra sem egyértelművé számomra, hogy a mai ÜNNEPNAPON nyitva van-e.



Remélem segítettem.

2018. márc. 15. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Remelem meg ma kapsz valaszt, hogy ehen ne halj es legyen idod odaerni :)
2018. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De legalább végre felfogtad, hogy hülye vagy. Látod máris fejlődsz. Nekem már ezért megérné éhen halni. Persze nem fogok.
2018. márc. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!