Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Westendben megfizethető,...

Westendben megfizethető, fiataloknak való étterem van?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy barátnőmmel először fogunk találkozni. A Westendbe leszünk és ott szeretnénk vmi étterembe elmenni. Nem a tipik, meki,burgerking,kfcbe hanem valahova máshova. Lehetőleg olyat ami nem drága, fiatalos és ahol nem pincértől kell kérni az ételt.
2018. márc. 25. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
a westend tipikusan az a hely ahol bun rosszak a kajak aranyaron... BP legforgalmasabb plazaja es a plazas kajak koztudottan ocska gyors kajak... inkabb a kornyeken nezzetek valamit, egyebkent ha muszaj valasztani talan a nordsee de ott is fejenkent kb 3 ezerbol fogtok jol lakni.
2018. márc. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha "nem tipik" éttermet akartok, én sem javaslom a Westendet. Ettem ott néhányszor, típusos gyorskajáldák: meki, KFC, kínai gyorsbüfé, a török meg a görög, kifőzde. Étterem gyakorlatilag nincs.


Ugyanakkor én is ott ettem az első randinkon néhány éve, azóta már a férjem az illető, szóval szép emlék köt a bűnrossz kajákhoz :) Legyen szerencsétek :)

2018. márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A westendbe mentek randizni, ez most komoly? Oda csövesek meg drogosok járnak bandázni, pláne hétvégén, még a környéket is elkerülöm.

Ráadásul tök szép idő lesz....

Nem értem mi bajotok van, hogy így bele vagytok állva a plázákba ennyi idősen. Tele van a város tök jó éttermekkel, ti meg majd eszitek a műanyag szrt miközben szól a háttérben a tuctuc és kavarog a tömeg. Gratulálok, romantikus ötlet.

2018. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehetetlent kérsz. Ami nem “tipik” gyorsétterem, (Leroy, TGI Friday) az drága is, és bizony pincér is van. Nem is értem, mégis mire gondolsz. Van valami pékség a főbejáratnál, vegyetek ott kakaós csigát akkor, ha ennyire félsz rendelni, de a gyorséttermeket sem bírod.
2018. márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
a közelben van a Szeráj étterem, a Szent István körúton, ott nincs pincér és nem műanyag tányérban kapsz enni.
2018. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Westendben van egy Vapiano, nem tipikus gyorskajalda, de pultnal adjak ki bent a kajat es szerintem nem draga, viszont hangulatos, normalis hely. En altalaban tesztat eszem naluk vagy salatat, ezen kivul van pizza es leves, mas szerintem nem nagyon, de a tesztat nagyon finomak. Persze kerdes, nektek mi a draga.
2018. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Kiöltözős hely? Vagy fiatalos, ahova nem csak ilyen kiöltözött,úri népek járnak? :D
2018. márc. 25. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Nem kioltozos, de azert ne munkasruhaban, vagy saros turabakancsban menjetek. Olyan oltozetben szoktak bemenni az emberek, amilyenben elmennek logni a plazaba. Gyorsetterem alapvetoen, csak kulturaltabb. Egy tanyer teszta mondjuk 1800 ft, tehat dragabb mint egy meki (mert a mekiben ugye benne van az udito is egy 1800 ftos menuben), de szerintem vallalhato.
2018. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vapianot ajánlom én is. Bementek, a pultnál kapni fogtok egy-egy kártyát,a rendelés részén ezzel 'fizettek' majd a kaja végén,mikor elhagyjatok a helyét odaadjatok a pultnál a karit,és ott történik a tényleges fizetes.
2018. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!