Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hollókőre melyik pizzéria...

Hollókőre melyik pizzéria vállal kiszállítást?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Google: Hollókő, pizza

Plusz egy csipetnyi gondolkodás, és máris eheted a pizzádat.

2018. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a hasznos választ.

Nyilván előbb használtam a Google-t minthogy kiírtam volna ide a kérdést. Ebből rögtön következtethetsz arra, hogy azért kérdeztem meg itt, mert nem találtam meg a Google által amit kerestem.

Tehát joggal gondolhatok arra, hogy te anélkül válaszoltál ilyen lekezelő stílusban hogy egyáltalán utánanéztél volna, így pedig annyit ér a válaszod mint a megírásával eltöltött időd; semennyit.

2018. ápr. 13. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem. Kiderült számomra is, hogy Hollókőn inkább igényesebb éttermek vannak, ahol nincs pizza. Szóval át kell menned valahova, vagy vehetsz mirelit pizzát.

Tudom, lekezelő voltam, elnézést, néha kijön belőlem.

Hollókőn ne egyél pizzát, annyi jobb étel van.

2018. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen így van, itt helyben csak éttermek vannak, ha valaki pizzát szeretne akkor legközelebb Bátonyterenyén van, pl. a Szélkakasban.

Köszönöm a válaszodat!

2018. ápr. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!