Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van Budapesten olyan étterem...

Van Budapesten olyan étterem ahonnan online lehet lángost rendelni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes, csak két szót kellett a gugliba írnom és találtam egy rakás ilyen helyet.

Lehet, hogy nálatok nincs bekötve a Google?

2018. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Linkelnél kérlek?:)
2018. ápr. 21. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nincs guglija :)

[link]

2018. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A net mellé kérd a googlet is kedves kerdező mert ez igy nem mehet tovább ... mit te gonsolsz, hogy feljösz a gyk-ra kérdezősködni, szépen kígyózzál a kígyókkal értem ?
2018. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de egyetlen szegedi helyen lehet online sajtos-tejfölös lángost rendelni, a többit hiába néztem, nincs lángos:) Valaki konkrét találatot linkelne? Ami konkrétan lángosra mutat
2018. ápr. 21. 22:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanis már megnéztem őket, Tatabánya és Szeged területére van lángos kiszállítás, Budapesten az első találat van, mint opció, ahol 1600 Ft, tehát ezt az egy lehetőséget passzolom. Gondoltam hátha tud valaki valamit a Google hirdetés és legtöbb kattintást átélt találatain kívül, de látom a képességet igencsak meghaladja az empirikus tapasztalat
2018. ápr. 21. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Igaz nem epp olyan egyszeru, mint rendelni, de langost kesziteni nem a legbonyolultabb dolog a vilagon. Egy atlag haztartasban gyakorlatilag minden hozzavalo kell legyen a hutoben, az elkeszites pedig gyorsabb, mint megvarni, amig a rendeles kierkezik.
2018. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!