Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szakács okj megéri? Ad rendes...

Szakács okj megéri? Ad rendes papírt amit elismernek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze . Kérdés az , hogy bírni fogod e egy rendes munkahelyen a tempót
2018. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én munkaügyi által intézett szakács okj tanfolyamot láttam, (egy épületben volt a sajátunkkal, közös tanárokkal) az 6 hónapos volt de mondták hogy ennek nincs olyan értéke gyakorlatilag mintha szakmaként tanulná ki valaki, csak amolyan alapismeretek....meg is látszott a csoport összetételén mondjuk hogy nem tanulni vágyásból voltak ott. ha magadtól tervezel elmenni az nem tudom másabb lehet-e
2018. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
okj bizonyitvany. amivel el tudsz menni melózni igen. de itt is mint mindenhol idő mire az ember bekerül jó helyre.
2018. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fullos helyem van (Szakács) tanulóként, viszont a suli 3 éves, és gondoltam lerövidítem okj-val.

20 évesen érettségi után mentem szakmára csak nem gondoltam vegig , h 3 év sok ido .

2018. máj. 5. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És az a hely felvenne rendes munkásként is ? Vagy csak gyakorlatra kellesz nekik havi 20 ezerért?
2018. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a környékünkün az éttermek 90%-a folyamatos szakácshiánnyal küzd. (Esztergom és környéke)
2018. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Inkább ne rövidítsd le.
2018. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen , felvenne.


Koszi a válaszokat.

2018. máj. 6. 07:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én érettségi és egy szakma után, OKJ-n tettem le a szakács szakmát (1 éves képzéssel). A menyasszonyom a rendes, többéves, nappali tagozatoson tette le ugyanazt a szakmát. A két bizonyítvány között csak a kiállító intézmény neve a különbség. Mindketten szakácsként dolgozunk. Tőlem nem is kérték még a papírt, az első helyemen is csak megkérdezték, hogy megvan-e, de megnézni nem is akarták (elég volt az, amit a próbanapon csináltam). Igaz, a 20 fős osztályomból 3-an maradtunk a szakmában.
2018. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!