Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC vagy MCdonald's megfelelőb...

KFC vagy MCdonald's megfelelőbb diákmunkára? Kinek melyik jött jobban be?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 14:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekel!
2018. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mekiben még nem dolgoztam,de egyetemen csoporttarsam ott volt, amíg én KFC-ben, es mindig egyeztettünk kinek milyen. Szerintem étteremfüggő ha a hangulatot nézzük, nálunk mindig ment hátul a konyhában a zene, elég jó haverok voltunk a többi diákkal. Fizuban majdnem ugyanott vannak, de talán a kfc egy cseppet lazább. Épp most nézek új diákmeló után,de nem merek mekibe jelentkezni fél év Kfc után valamiért. :D ott aztán tényleg 0-24ben áll a sor.
2018. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve vagyok KFC-ben (suliidőben csak heti egy napot jártam). A hangulat nagyon jó, gyorsan cserélődnek az emberek, de a legtöbben jófejek. Nálunk is megy a zene általában. :D De persze a hangulat/társaság étteremfüggő.

A Mekiről nincs tapasztalatom, de elvileg a fizetés egy kicsit jobb. Viszont ott tuti nagyobb a hajtás is, hiszen még mindig oda járnak többen enni.

Kfc-ben szerintem tök jó, hogy lehetsz változatosan csomagoló, runner, kasszás, konyhás pozícióban, mindegyiket kitanulhatod.

Egy ideig még tuti itt maradok, de év végén 18 leszek, utána lehet hogy keresek valamit ami jobban fizet. (Itt 850, este 1105 a bruttó órabér.)

2018. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!