Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit tehetek, ha az étteremben...

Mit tehetek, ha az étteremben hajszálat találok az ételben?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy kiveszem, mintha meg sem történt volna.
2018. máj. 13. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szólsz a pincérnek és ha az étterem olyan, akkor ingyen ettél.

Egy ismerősöm egyszer remek halászlevet evett egy jó kis étteremben egy társasággal. Találtak az egyik adagban egy bogarat és az egész társaság ingyen evett emiatt. Ez nekem már több, mint fullkorrekt, de ilyen is van.

2018. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
azért a hajszál és a bogár bőven nem egy kategória. hajszál bármikor kihullhat és eshet az ételbe.
2018. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, de nekem a hajszál sokkal undorítóbb. Egy falatot nem tudnék tovább enni belőle.
2018. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Sose értettem azt, aki egy hajszálon finnyáskodik.
2018. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Na nekem pl minden undorító ami nem oda való. Pl hajszál, bogár, stb.

A szakács zsíros, izzadtságától csöpögő hajától nem lesz finomabb az ételem...

Nem véletlenül kötelező jobb helyeken a hajháló, vagy valami fejfedő.

2018. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Azért nem gondolnám ezt finnyáskodásnak, nyilván ha otthon hullik bele egy hajszál akkor nem dobunk ki miatta kaját. De egy étteremben az ember elvár egy bizonyos szintű szolgáltatást. Az árban amit megfizetsz az alapanyag és a bérköltség mellett benne van az is hogy egy ízlésesen feltálalt ételt fogyaszthass el, ebbe pedig beletartozik hogy semmi ne legyen az ételben ami nem odavaló.
2018. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Én biztos, hogy szóvá tenném. A saját jóhírüket rontanák, ha elmondanád másoknak, hogy oda ne menjenek, mert ez és ez történt. Nekik se érdekük. Szerintem kicserélnék, kapnál másikat, vagy ha annyira elment az étvágyad, nem fizettetnék ki - szerintem.

Alapból utálom a hajszálat az ételben, főleg, ha már a számban landol pl. egy kanál leves kíséretében és úgy kell kihúznom. Öklendeznem kell. Ha választani kell, akkor inkább a bogár. :D Nem mintha az gusztusosabb volna, de azt könnyebb észrevenni.

2018. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy étteremben ALAP (kéne legyen) a fejkendő-hajháló mindenkinek, aki a konyhán dolgozik, mégsem egy menza-szintről beszélünk.


Amúgy kihívatod a pincért, megreklamálod és ingyen kajáltál :)

2018. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!