Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Gyrosozókban, kisebb kajás...

Gyrosozókban, kisebb kajás helyeken meg szokták engedni hogy az alkalmazottak zsebbe dolgozzanak valamennyit, vagy szólnom kéne a főnöknek?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosi környezet, sokszor cserélődött már a személyzet. azt hiszem most először futottam bele olyan szituba egy több hónapja ott dolgozó nem újonc kislánytól hogy a kaja árát köténybe tette, nem ütötte pénztárgépbe, zsebbe ment neki. nem vagyok gyakorlott vendéglátásban, ez bevett szokás hogy néhány vásárlót megengednek nekik kiegészítésképp, vagy szólnom kéne a főnökasszonynak erről? bizonyítani nyilván nem tudnám, feleslegesen vádalkozással meg csak magamra haragítanék ott mindenkit
2018. máj. 19. 23:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Lopott a tulajtól magyarul. Azt meg szokták engedni hogy a borravalót el tedd. Azt nem hogy lenyúlj komplett ételek árát.
2018. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Semmi közöd hozzá szerintem.
2018. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem zsebbe dolgoznak, egyszerűen a kisebb helyeken meg van mondva, hogy X tételt be kell ütni, hogy legyen mit leadni a nav-nak, a maradék után pedig adózzon akinek két anyja van. Nyilván a rendelésekkel elszámolnak házon belül. Tízből kilenc helyen trükköznek ezzel, sok helyen van egy régi és egy új kassza éppen emiatt, előbbi szépen szem előtt, utóbbi a pult alatt.
2018. máj. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%

Mint jártas ember ebben

hidd el ebbe ne szólj bele, életkörülmény függő az ilyen dolog legalábbis akiket ismerek és rokonok közt is csináltak ilyet

én vettem egy tál töltött húst fizettem neki 1500-at adott vissza 5000-et kijött cigizni elfeleztük a pénzt az a pénz meg ment a kis gyerek tanulmányi kirándulásához :)

2018. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Bolond vagy?
2018. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%
Csak a magánzók dolgozhatnak zsebbe. Pl.: Sherlock Holmes
2018. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%

1: Fingod nincs róla, hogy mi történt, (lehet lopás, lehet nem volt nála a brifkó, lehet főnöki utasítás, lehet bármi)

és még ha lopás történt volna, se tudnád bizonyítani.


2:És ha lopás történt, mi a f-nak képzeled te magad, valami önkéntes rendőrnek? Téged lopott meg? Vagy honnan jön ez a sugallat, hogy te vagy a nagy rendet tevő ember?

2018. máj. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem túl valószínű, hogy ez bármiféle közös megegyezés alatt történt, reálisabb, hogy a leányzó lop a munkahelyéről. Sarki gyrosozókban ez nagyon gyakori, hogy efféle bérkiegészítéshez nyúlnak a pénztárosok. Én biztos szólnék a főnökének, hogy nézzen vissza pár kamerafelvételt. Ha tőled lopna egy alkalmazottad, te is tudni akarnál róla, nemde?
2018. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%
Én nem szólnék. Fogalmad sincs miért történt ez. Inkább te vagy a szememben ellenszenves kis III/III-as.
2018. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Vamzer.
2018. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!