Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jártál már úgy, hogy étterembe...

Jártál már úgy, hogy étteremben vagy ételrendelésnél nem bírtad megenni a kihozott ételt, mert annyira borzalmas volt?

Figyelt kérdés
Nyilván az ember utánanéz a helyeknek, de ez sem biztosíték. Mit tettél?
2018. máj. 22. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Halsütödésnél jártam így pár éve a Velencei-tónál, az ifi ház mellett. Sült hekket szerettem volna enni. Iszonyatosan elsózták, ehetetlen volt, de szó nélkül visszakaptam a pénzemet.
2018. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én egy csirke+friss saláta kombót hagytam ott egyszer. A csirke nem volt rossz, de a sali csak levelekből állt és olyan keserű volt, hogy felfordult tőle a gyomrom.
2018. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én egy "fitt" étteremben hagytam ott a kaját, mert a rizs kemény volt. Valami ecetes öntettel párosították, nem lett volna rossz, de az ecet visszakeményítette a rizst, én pedig nem szeretek kavicsot ropogtatni.
2018. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Háromszor.

Egyszer szegény nagymamám csirkepörköltet kért, és a far részben ott volt egy kb. 10 centis béldarab, szépen megfőzve.

Egyszer pedig a párolt zöldség romlott és büdös volt, kiemeltél belőle egy kanállal, és ilyen nyálkát húzott maga után.

Mindkétszer visszaadták a pénzt, amikor rámutattunk a problémára.

A harmadik eset szerintem az, amire igazán kíváncsi vagy, amikor nem konkrétan romlott volt az étel, hanem rossz ízű, ehetetlen. A "zöldfűszeres párolt karfiol" abból állt, hogy a szétmállós puhára főzött, sótlan karfiol le volt szó szerint borítva morzsolt majorannával. Én szinte mindent megeszek, de tényleg ehetetlen volt. Ráadásul a pincér elkezdett vitatkozni, hogy jó az, ennek ilyennek kell lennie, ha nem bírom a fűszert, miért rendeltem olyan kaját.

Próbáltam vele vitázni, de aztán hagytam az egészet, többet nem mentünk oda, ennyi.

2018. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Négyes válaszoló ez durva. :O
2018. máj. 22. 11:36
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer bélszínt rendeltem, és belül szószerint zöld volt a hús és elképesztő büdös. Nem elégedtek meg azzal, hogy hozzanak másik ételt, hanem elkezdett a pincér vitatkozni, hogy ez érlelt hús és ilyennek kell lennie. Elkértem a panaszkönyvet.
2018. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Igen, jártam.


Nem vagyok finnyás, majdnem minden ételt szeretek, de abból a kajából ha két villányit ettem, sokat mondok. A pincér amikor vitte el a tányért, még pofátlanul megkérdezte: Nem ízlett? Hát nem. :)

2018. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer Balatonon,szezon végén anyámat szülinapja alkalmából meghívtam egy étterembe.Nagyon ritkán eszek én is libamájat,úgyhogy egy ilyen előtálat kértem.Konkrétan romlott volt,zöld színű sok helyen,pofátlanság volt ilyet kihozni.Másik pedig Tihany felé : a lángos tésztájában nem volt só,a nő szerint kifeljtette,de szerintem csak spórolt vele,ezért nem rakott bele,és hiába volt rajta tejföl-sajt,ehetetlen volt.
2018. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Kihívtam az üzletvezetőt vagy a séfet. Nem vitatkozok a pincérrel.

Egyszer rendeltünk a gyereknek kemencés lepènyt, hagyma nélkül. Erre kihozza a kiscsaj telepakolva hagymával. Ilyet szól: bocsi. De majd leszeded. Ott elkértem a panaszkönyvet. Ki se fizettük, mondjuk egy falatot nem is ettünk, mert a pizzák is rettenetesen szárazak voltak.

Mi már pont ezért nem járunk éttermekbe. Ami megfizethető, ott a minősége sehol sincs. Ahol jobbat főznek, mint mi otthon, azt meg aranyárban mérik.

Mondjuk mi nehéz esetek vagyunk, mert mindketten jól főzünk, ráadásul a férjem szakács. Úgyhogy nem lehet lenyűgözni egy kis száraz rántott hússal meg mikrózott sült krumplival.

2018. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer elmentünk a párommal, a sógorommal,és apóssal étterembe. Kárpáti borzaskát rendeltünk mi ketten, após,sógor mást. Fura volt, fura volt, amit tudtam megettem, a többit átpasszoltam a páromnak.. Hazaértünk,hasmenésünk lett :D írtam az étteremnek, visszafizették az egész vacsora árát, plusz a borravalót (2000 ft). Felajánlották,hogy egy ebédre is meghívnak, de inkább nem :D


Másik eset..Szintén a párommmal, kínai étteremben. Egy falatot bírtam megenni, olyan sós volt. (Rengetegszer eszünk,ettünk ott, eddig, és azóta sem fordult elő ilyen)


De volt már,hogy rántott sajtot kértünk, és a bundán kívül konkrétan volt benne egy centi vastag meg mondjuk 3 centi széles sajtocska.. nem bundát rendeltem, de nem mentünk oda panaszkodni,mert bunkók voltak már a kiszolgálás alatt is.

2018. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!