Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten 1000 forintból...

Budapesten 1000 forintból ebéd/menü?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok helyen hallom és olvasom, hogy milyen jó, hogy Magyarországon (főleg Pesten) 1000 forintból lehet enni egy teljes menüt (leves+főétel).

Tudnátok ilyen helyeket írni, hogy kímélhessem -alkalomadtán- az egyetemista pénztárcámat?:) (Főzelékfalót ismerem csupán...)


2018. máj. 23. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen helyek, igazából fel kell ezeket fedezni anno én egy töröknél ettem 900 Ft ért nagyon jól laktam este már nem is tudtam enni mást,erre is csak épp hogy rá akadtunk nevét sajnos nem tudom.
2018. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi menüre rákeresel és kiadja, sok helyen van a városban. De jó néhány helyen ritka bunkók, egy külön erre elszigetelt helyen ehetsz, pofákat vágnak hogy csak napi menüre jöttél.

Ez a van de mégsem kellene hogy legyen esete.

Ami már kulturáltabb az nem az 1000 forintos kategória, ott egy ebéd napi menüben is 3000-4000. Bistro Fine jó hely az Andrássy úton.

Vak Varju nem rossz még a Jogi egyetemmel szemben a Kecskeméti utcában. Ők még elég kulturaltak.

2018. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott: Véndiák van a Kecskeméti utcába arra értettem
2018. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen áron kifőzdék, menzák vagy annál csak kicsivel magasabb színvonalon üzemelő kisvendéglők menüztetnek. Azok meg minden második utcasarkon vannak, cserébe ismeretlenek, szóval járj nyitott szemmel a saját környékeden majd és érdeklődj.
2018. máj. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
KSH Origo étterem, oda külsősöknek is be lehet menni az épület mellett az udvaron keresztül. 800 Ft körül van a menü, ami levest és főételt tartalmaz, a "kis" adag, amivel jól szoktam lakni 600 Ft kb.
2018. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Fehérvári úti vásárcsarnok, ott elég széles a kínálat.
2018. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szokott lenne a török gyorséttermekben is menü, igaz kb 1100-1300 ft között van. Tartalmaz egy levest, valamilyen húst körettel és egy süteményt/üdítőt.
2018. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!