Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Trófea grill étteremben...

Trófea grill étteremben mennyi a fix ár?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni a Trófeába vacsorázni, de azt hallottam hogy elég drága hely.

Volt valaki közületek mostanában?

Illetve csak korlátlan fogyasztásra van lehetőség? Ha bemegyek akkor előre fizetni kell és jelezni hogy fix áron szeretnénk enni vagy elég a végén?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. júl. 8. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Van honlapjuk, ott minden információ le van írva.

Nem fogom bekopizni neked.

2018. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat járunk és ahhoz képest, hogy bármennyit ehetsz, ihatsz akár különlegesebb kajákból (azt hiszem a röviditalok meg extrább piák nincsenek benne az árban) is bőven megéri azt az 5-6 ezer forintot mert ennyiből egy sima étteremben jó ha egy fogást kapnék. A zuglóiban még sosem csalódtunk viszont az újbudaiban már 2x is azóta oda nem járunk. Mi mindig foglalni szoktunk asztalt mert általában telt ház van és elég lutri, hogy ha csak így bemész tudnak neked egy szabad asztalt biztosítani. Előre meg nem kell szólni mert ez az étterem lényege te szolgálod ki magad amennyiszer akarod a fix árért adott időtartamon (ha jól tudom 12-14:30 és 15-17 óráig van ebédidő ez olcsóbb, a vacsora meg utána nem tudom meddig). Amikor menni akarsz kéred a számlát is ennyi nem kell túlbonyolítani. De minden információ fent van a honlapjukon éttermekre lebontva.
2018. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen és ha valamit ünnepeltek és előre szólsz benne van az árban egy kis torta amit utána becsomagolnak és elviheted. (2. voltam)
2018. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!