Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kínai éttermekben a nagy...

A kínai éttermekben a nagy adak hány dkg körüpbelül?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
40-50dkg.
2018. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és szerinted az reális, hogy ennyiben 1200kcal van?
2018. aug. 13. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem igazán tudom,de az összetevőket kell megnézni.Attól is függ milyen mártást kérsz és milyen a köret.De ha levest eszel ott is.

A zöldséges mártásnál biztos kevesebb a kalória,mint a mondjuk az édes-savanyúnál.

A köreteket nézve szerintem a tésztában van a legtöbb kalória,utána a rizsben és végül a krumpliban.

2018. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szivesen. :)
2018. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem ettem hozza külön köretet mert úgy is elég kiadós volt, ilyen mindenfele zöldseg volt benne. Diétazlm de nem találtam a környéken semmi ettermet ahol natúr husit lehetett volna enni ezért ott ettem mondom csak nem olyan véazes ez. Aha a kalória számolós app szerint 430gramm 1200kcal...
2018. aug. 13. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Kesziteni szoktal esetleg hust?

Milyen dietan vagy?

Vannak olyan husok amit tudok ajanlani dietasoknak jo. :)

2018. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoktam igen, azt megköszönném, a jó tanácsok mindíg jól jönnek 😊
2018. aug. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!