Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Mekiben, ha kérnék sajtburge...

A Mekiben, ha kérnék sajtburgert ketchup és hagyma nélkül megcsinálnák úgy, vagy elküldenének melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen mindennapos kérés, megcsinálják. Amúgy bármilyen kéréssel megcsinálják. Kérheted akár az üres zsemlét is vagy kérhetsz plusz szószt.
2018. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Én egyszer kértem sajtburgert gumicukor nélkül, és zokszó nélkül megcsinálták.
2018. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerben meg lehet adni, hogyan "grillezhető" (módosítható) egy adott termék (mi vehető ki belőle, mi adható hozzá extrán, stb.). Amit te kérsz, valóban teljesen átlagos kérésnek minősül.
2018. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálják, nekem van egy ismerősöm, aki utálja az uborkát, én meg imádom benne, meg szoktuk kérni, hogy az övét is dobják át hozzám és mosolyogva úgy készítik el. 😊
2018. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó válaszoló, azt az egy kis karika savanyú uborkát nem nehéz! :D

Egyébként igen, kérheted.

Volt egy lökött párom, aki nem eszi meg a sajtot semmilyen formában. (Egyébként pék.) Rendeltünk két pizzát, mert épp olyanom volt, rábeszéltem, hogy ő is rendeljen valamilyet. Sajt nélkül kérte, simán kihozták. Viszont ugyanannyit kellett fizetni. :D

2018. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a megosztott tapasztalatokat.😊

Akkor most már lesz merszem kérni egy finom sajtburgert.😋

2018. aug. 17. 23:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe'sem jutna így kérni, pedig utálok mindent ami nem hús vagy sajt az ilyenekben, úgyhogy én mindig mindent kiszedek a burgerekből ezeken kívül
2018. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5

SZámtalan pizza létezik sajt nélkül.

2018. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Annyit tennék hozzá, hogy több idő lesz mire megkapod.


A sajtburgereket folyamatosan készítik, és ha azt kérsz, akkor csak levesznek egyet a polcról.


Ennél fogva ha speckó fajtát kérsz, akkor azt csak az után tudják elkezdeni összerakni, hogy leadtad a rendelést, így 5-6 perc is eltelhet mire hozzád kerül.


De ahogy a többiek is írták, minden probléma nélkül elkészítik.

2018. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
36%
Próbáld ki! Nehogymá' a nyúl vigye a puskát! TE VAGY A VEVŐ. TE VAGY AKIBŐL ŐK ÉLNEK. És nemhogy "elküld", de ha csak pofákat vág szólj rá keményen és írj be a vásárlók könyvébe! Állj ki magadért mindig és mindenütt ha igazad van, mert helyetted nem fogja megtenni senki. Nehogy már olyan jobbágy legyél mint a magyarok többsége!
2018. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!