Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Évente 4-5 mekis ebéd soknak...

Évente 4-5 mekis ebéd soknak számít?

Figyelt kérdés
Kisebb faluban lakunk, legközelebbi meki is 80kmre van. Így mikor arra járunk ott eszünk. Fiam 5 éves, ma boldogan mondta az ovis öltözőben tegnap hol ebédelt. Az egyik anyuka megjegyezte látszik is a gyereken lassan gurul. 19kg és 112cm magas pedig
2018. okt. 3. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem számít soknak, sőt.
2018. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem sok, de nem csak a mekis kajától lehet elhízni.
2018. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális a testsúlya, és havonta is bőven belefér egyszer-egyszer az úgymond szemét kaja.
2018. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ne pusztítsál már el.
2018. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Kapaszkodj meg: fogyókúra alatt többször mentem mekibe, mint ti. :)

Nem sok, és nem is csak mekitől lehet elhízni, illetve ott is lehet úgy összeállítani a rendelést, hogy ne legyen bányászadag.

Ne foglalkozz vele, tipikus tudatlan anyuka, aki még ott tart, hogy vannak hizlaló ételek/éttermek. Nyugodtan lehet neki mondani, hogy egyik se létezik.

2018. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem számít soknak szerintem.

Az anyuka meg jó egy paraszt, hogy igy beszólt nektek...

2018. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, hogy lehet ilyen mondani egy gyereknek??!
2018. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem sok. A kedves anyuka vagy irigy vagy hülye. Egészségetekre a mekis kaját!
2018. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Azt az egyik anyukát szépen képen kell törölni, ha veled egy nemű. Ilyet gyereknek nem mondunk.


Egyébként meg nem sok, még akkor sem, ha ilyenkor tényleg beebédeltek.

2018. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Figyu! Én vagyok a világ nagy tiszta kaja hívője, de ennyi még nálam is belefér, mondjuk utána érzi is a gyomrom, de az a r@hadt Meki nagyon összepakolja az ízeket és eteti magát, na. A gyerekeimnek is megveszem 2-3 havonta.

A gyerkőcöd fogalmam sincs, hogy néz ki ilyen paraméterekkel, de ha dundi is ez a te és a gyereked ügye, és nem ennyi junk foodtól lenne az, hanem amit az év többi napján megeszik.

A beuģató anyuka, szimplán egy buta paraszt, 80 km-re a Mekitől.

2018. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!