Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nyíregyháza belvárosában...

Nyíregyháza belvárosában lehet valahol garnélás ételt venni?

Figyelt kérdés

Néztem az éttermek honlapjain a kínálatot de sehol nem látok ilyet. A Totál Saláta és Grillbárnál sem.

Imádom a garnélát, de sehol nem tudok ilyen ételt venni ebédidődben.


2019. jan. 19. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha te magad csinálnád meg este, és másnap vinnéd ebédre? Nyers garnélát lehet kapni minden hipermarketben. Recept rengeteg van a neten, a legtöbb alig 15-20 perc alatt kész. És nagyon finomak. :)
2019. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
de egy nyíregyházi sokkal jobban szeretné készen fogyasztani, ne beszéld főzicskére
2019. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Igen igazad van. Régebben ettem garnélás salátát,valami nagyon finom szósszal leöntve. Eddigi legfinomabb ilyen étel volt. Valami olyasmit keresnék.


#2: Úristen :D Ezért felesleges volt ide írnod. Mivel fogalmad sincs az időbeosztásomról, miért ítélkezel egyből? Sokszor olyan későn érek haza, hogy nincs már időm főzni este. Bűn talán munkaidőben megebédelni gyorsan valahol? Nem több tízezres ételeket szoktam enni. Az ilyen undorító megjegyzéseket megtarthatod magadnak nyugodtan!

De ha nem lenne kedvem főzni, ahhoz se sok közöd lenne szerintem.

2019. jan. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!