Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen lazacot adhatnak...

Milyen lazacot adhatnak rántva a Cserháti Önkiszolgáló étteremben 980 forintért? Csak mert ennek a halnak 5999 a kilója és egy sima, nyers szelet is 1200-1500 forintba fáj.

Figyelt kérdés

Én sdokszor veszek és csinálok is ilyen halat, nagyon szeretem, majdnem minden másnap eszem, de egyik iusmerősöm azt állítja, márpedig ő annyit evett belőle mint az őrület, rá is unt, mindezt pedig 980 / 690 forintos áron tette. tehát, a kisadag az 690 forint.... mennyire lehet az kicsi? Mert ez a beszerzési ár alatt van és ez CSAK a hús. az elkészítés, a személyzet fizetése, munkadíja nincs benne :S


[link]


2019. febr. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
vadlazac
2019. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg olyan, mint ezek a bolti mirelit darálmány mocskok. Az ilyen lim-lom apró nyesedék van tömbösítve, megkötve valamivel, meg jócskán felszaporítva valami lisztes szarral.

Ezért emeli ki sok reklám, hogy az ő mirelit haluk valódi szeletből készült filé, és nem ilyen.


Na most ha ez látott lazacot, és alig drágább mint a rántott karfiol, akkor egészen biztos lehetsz benne, hogy ez is valami ilyen pépesített tömbösített valami, ami jó ha 20% lazacot tartalmaz.

2019. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Kb annyiba kerül, mint a tökfőzelék fasírttal! :D Akkor gondolhatod...
2019. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Megnéztem az étlapot, nekem a többi étel is gyanúsan olcsó, nem csak a lazac. Pl. az őzpörköltet sem tudom hogy hozzák ki ennyiből. Vagy nagyon kicsik az adagok, vagy csalnak az ételekkel. Mint amit már írtak fentebb, hogy pl. a lazac "halgyurmából" van. Ezekkel ez utánzatokkal még sok mindenkit be tudnak etetni, aki még nem evett igazit.

Készítenek pl. surimiből is tintahalkarika utánzatot amit panírozva árulnak, gyorsfagyasztva. Épp ezért ilyent nem is kérek étteremben, mert nem lehet tudni, hogy igazit rejtettek-e a bundába. Viszont ha áruházban veszed, fel van tüntetve a csomagoláson, jó apró betűkkel az összetevő.

Ugyanígy panírozott "rákolló". Van aki megveszi, és simán abban a tudatban él, hogy ő valódi rákot evett. :-)) Találkoztam ilyennel.

2019. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ez a bőrös lazacfilé lehet, aminek 3000-3500 kilója. Kb.10-15 dekát adhatnak, pici darabokra felvágva és vastag panírral, hogy nagynak látszódjon.
2019. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mármint bőrös vadlazac filé
2019. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Surimi a "kedvencem", ilyen termékek egy normális országban nem létezhetnének!
2019. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!