Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Trófea Grill Újbuda étterméb...

A Trófea Grill Újbuda éttermében hogyan működik az étkezés (több kérdésem is van lentebb)?

Figyelt kérdés

- Pincérek hozzák ki az asztalokhoz az ételt vagy önkiszolgálás keretében magunknak kell összeválogatni, amit enni és inni szeretnénk?

- Étlapról választható menük vannak vagy svédasztalos jelleggel lehet/kell összeválogatni a megkívánt ételeket?

- Mit takar a "Korlátlan fogyasztás" megfogalmazás?

- Hogyan és mikor kell fizetni?

- Az étterem választékában vannak cukormentes ételek és italok?

- Vannak teljes kiőrlésű gabonákból készült pékáruk, ételek?


Minden választ köszönettel veszek. Még nem voltam a Trófea étteremben, de a weboldaluk alapján színvonalas helynek látom.



2019. febr. 21. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Pincérek hozzák ki az asztalokhoz az ételt vagy önkiszolgálás keretében magunknak kell összeválogatni, amit enni és inni szeretnénk?"


Neked kell összeválogatnod. Étlapra nem emlékszem. De az ételek jelölve vannak.


"Mit takar a "Korlátlan fogyasztás" megfogalmazás?"


Azt, ami a neve. Viszont ha arra gyúr az ember, hogy minél többet egyen, akkor az végül kellemetlen élménnyé válhat.

Ennek az éttermi modellnek inkább az az előnye, hogy többféle ételt próbálhatsz ki 1 fix árért. Tehát a célszerű taktika, hogy többfélét, de mindegyikből keveset. Vagy ha bejön neked valamelyik, akkor nyilván szedhetsz még.


" Az étterem választékában vannak cukormentes ételek és italok?


- Vannak teljes kiőrlésű gabonákból készült pékáruk, ételek?"


Amikor én voltam (régen!) még nem voltak ilyen pékáruk. Az üdítők szinte biztos vannak cukormentesben is.

2019. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Valóban színvonalas hely, én meg voltam mindig elégedve vele. Alapvetően svédasztalos jellegű az egész étterem, de van néhány részleg, ahol kérésre készítik el az adott fogást, például a grillhúsokat frissen sütik meg. Az italokat viszont a pincérektől kell kérni emlékeim szerint. A fogyasztás valóban korlátlan, annyit veszel, és annyi italt rendelsz, amennyit csak szeretnél. Egyedül talán a tömények nincsenek benne az árban, de sörből, borból, pezsgőből is bármennyit kérhetsz. Ja, és annyi korlátozás van még, hogy a helyfoglalás bizonyos időtartamra szól. De az is nagyon baráti, ilyen 3 óráig maradhattok körülbelül. Mi általában távozáskor szoktunk fizetni.
2019. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

- Te járkálsz körbe az ételek között és válogatod össze magadnak. Tudsz kész ételt váogatni, nyers húst, sajtot süttetni helyben (te választod ki a pácolt nyers húst, zöldséget, sajtot és grill pultban megcsinálják), és mostanában már sushi is van állandóan.

- Csak svédasztal, étlapról emlékeim szerint talán a pizza fizetős + a röviditalok és minőségibb borok, sörök, pezsgők.

- Teljesen korlátlan étel fogyasztás, ennyit jelent. A bor, pezsgő és sör plusz üdítők vannak még az árban. Nyilván ezek egy fajták, nem a legminőségibb alkoholos italokra kell gondolni.

- Időintervallumra foglalsz, pl. 14.30-tól 17.00-ig, a végén a pincér odaviszi a számlát és nála fizetsz. Mivel folyamatosan hordják el tőled (gyorsan, tényleg folyamatosan) a használt tányérokat stb., illik a borravaló, mert amúgy tényleg mindenki nagyon kedves.

- Minden étel fel van címkézve, de sajnos azt nem tudom, külön cukormentes részleg van-e. A pincér biztos szívesen segít, vagy ha látsz valakit, hogy épp tölti fel az ételeket. Italok biztos vannak cukormentesek.

- Nem sok pékáru van, és őszintén talán ne a teljes kiőrlésű kenyérért megy az ember a trófeába, így erre nem alapoznék.


Hosszú évek óta járunk pont oda többször egy évben, nagyon szeretjük, jók a kaják, nagyobb társaságra sokkal egyszerűbb kifizetni azt az összeget, mint otthon főzni, takarítani, kaját vásárolni, mosogatni, robotolni. Most lett felújítva ráadásul több dolog is, rengeteg étel, kedves pincérek, kaja különlegességek (pl. szarvas).


Jó szórakozást!

2019. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!