Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ez a starbucks fel van fujva...

Ez a starbucks fel van fujva vagy tenyleg ilyen jo a kavejuk, hogy ennyit er?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Fel van fújva.

Legalább is saját tapasztalat szerint. Sütőtökös lattét rendeltem mégcsak mű sütőtök íze se volt. Mindössze egy jó kis nyelv leforrázást kaptam

2019. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Ui.: Szerintem is a Cafe Frei 1000x jobb
2019. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem amit a Philips Saecoval főzök, ezerszer jobb.
2019. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Fel van fújva. De azt hozzá kell tenni, hogy normális országban nem számít drágának.

Itthon viszont 2 órát kell dolgoznom, hogy vegyek egy kávét ott. Drága az átlag fizetésekhez képest.

A minőségük szerintem rendben van, de persze nem a világ legjobb kávéja. A frei nekem is jobban bejon

2019. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

Finom, de inkább a nevet és a divatot fizeted meg, hogy logós pohárból iszod.

Vannak finomabbak is.

2019. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Cafe Frei

Olcsobb minőségibb választáka óriási

És figyelnek az alkalmazottakra és jobbak a beülös helységeik

Starbucks rettenetesen márkát megfizetős vizes szr.... Bocsi oldam mint az iphone megfizeted a márkát és kapsz egy szr laptopot pl

Ott a gamer laptopom 450k volt 1070-es grafkártya

Ezek meg egy vista szintjén lévö fst adnak majdnem milliokér csak a tartalma üres mig a külsö részén ott az alma

2019. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is nagyobb a füstje mint a lángja. Én a kis független kávézókat szeretem, ahol tényleg jó alapanyagból, tényleg jó baristák főzik a kávét. Az se olcsó, de legalább tényleg jó.
2019. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%
Hát, szerintem ennyit nem ér. 1-2x meghívtak oda, az esélyt megkapta... de inkább az életérzésért fizetsz szerintem mint a kávéért.
2019. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a marketinget, márkát, státuszszimbólumot kell megfizetni. Nem rossz a kávéjuk, de nem kiemelkedő. Most őszintén, ha nem lenne rajta a logó a poháron, és senki nem tudná, hogy hol vették, hányan vennék meg azt a teljesen átlagos, túlárazott kávét? A sütijeik nagy része pedig szerintem ehetetlenül édes, a szendvicseikben semmi különleges nincs, de cserében iszonyat drágák.
2019. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok valami válógatós ha kávéról van szó ,csak espressot,vagy hosszút iszom ,nagyrészt a koffein miatt,ha rossz,akkor is lehúzom. Na a starbucksban életemben először hagytam ott a kávét,olyan pocsék hányadék íze volt ..
2019. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!