Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek átverték ezt az...

Szerintetek átverték ezt az idős embert?

Figyelt kérdés
Pár napja leküldtük a Starbucks-ba az egyik idősebb kollégánkat (kézbesítő) Eszpresszó Macchiato-ért, de sima feketekávékat hozott Starbucks-os poharakban amiben se cukor se tej, se tejszín nem volt, csak forró feketekávé kb 3-4 dl, szerintetek átverték, mert látták rajta hogy nem célközönség és úgyse tudja milyennek kell lennie annak amit kért ?

#átverés #kávé #Starbucks #kézbesítő #cappuccino #Eszpresszó Macchiato #Caffè Latte
2018. nov. 27. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy mennyit fizettettek vele.

Lehet, hogy mire leért elfelejtette a nevét és kért 4 kávét.

Hogy cukrot, tejszínt miért nem hozott, azt tőle kellene megkérdezni!

2018. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Könnyen lehet.
2018. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire idős egyébként?
2018. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem járok oda sokat ezért nem tudom : van olyan kávéjuk elvitelre amiben semmi nincs ? Azt tudom hogy van egy kis asztalka ahol van cukorszóró, tejszínes kanna és ott beleteheted a kávédba amit akarsz, de a Macchiato-t nekik kéne elkészíteni nem ? A képeken egész másképp néz ki egy Macchiato, nem egy sima feketekávé.
2018. nov. 27. 18:21
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha annyira nincs képben, lehet sima presszókávékat kért. Abba nem raknak semmit.

Az átverés attól függ, hogy presszóért vagy a macchiatoért fizettet-e.

2018. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Legközelebb írjátok le egy lapra hogy mit kértek.

Én is leírtam egy lapra a mamámnak hogy pontosan mit is kérek. Elvitte a boltba, megkérdezte egy eladótól és megkapta.

És a számlán rajta lesz hogy miért és mennyit fizetett.

2018. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
ismételjétek meg a leküldést, de valaki kövesse titokban...
2018. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy ilyen helyen nem vernek át senkit, ha öreg ha nem.

Egyszerűen nagyon nem érné meg nekik, nem egy névtelen utcai árus egy multinacionális cég.

2018. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Az espresso macchiato egy hosszú fekete kávé egy csepp tejhabbal a tetején. Nincsen ízesítve, illetve tej sincs benne. Valószínűleg azt kaptatok, amit kértetek, csak a pici hab menet közben összeesett és belekeveredett.

Amúgy nem hinném, hogy direkt verték volna át. Főleg úgy, hogy láthatóan nem magának kérte, hanem ekvitelre vitt többet.

2018. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Véletlenül nem LatteMacchiatot akartatok rendelni. Mert az Espresso Macchiato (más néven Café Macchiato) feketekávé és egy "csep" tejhabbal. Tehát akkor azt kaptátok, mit kértetek. Ha egy csep tej sem volt benne, akkor annyi, hogy csak az espressot jegyezte meg, vagy annyit hallottak meg a kávézóban.

Egyszerűen nem azt kértétek, amit akartatok! Cukrot meg gondolom külön nem vitt, mert nem kértetek, s feltételezte feketén isszátok meg.


[link]


[link]


[link]


Pont azt vitte, s kaptatok, amit kértetek !!!!

2018. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!