Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-nek, Burger Kingnek...

KFC-nek, Burger Kingnek hogyan és miért éri meg korlátlan üdítőital fogyasztást biztosítani a vendégek számára?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Az átlag fogyasztó 2-3 pohárnál többet nem hiszem hogy megiszik, a pohár nem nagy, és az üdítők is vizezve vannak mint állat.
2019. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
590 ft a korlátlan innivaló. 2 liter kóla a boltban is 500 forint alatt van és senki nem iszik meg 2 litert.Emellett sokkal csábítóbb az embereknek a "korlátlan italfogyasztas ezért nagyobb menüt vesznek.
2019. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert az átlagos italfogyasztás úgyis bőven a költségek alatt marad, hogy néhány agyatlan proli hányásig issza magát.
2019. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém, de KFC-ben már legalább 3x fordult elő, hogy újratöltésnél már csak víz jött a gépből, az üdítő teljesen kifogyott belőle. Így nyilván megéri meg valószínűleg alapból is, mivel a korlátlant szívesebben megveszi az ember, míg ha 2-3 poharat ki kéne fizetni, akkor ahelyett már inkább venné elő a saját üdítőjét, ergo kevesebb lenne az italbevétel.
2019. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Mi ez a baromság? Víz?!

Én évekig napi szinten ettem az egyik KFC-ben és soha nem folyt a gépből víz, illetve vizezve sem volt...

Pedig a boltban is sokat veszek kólát, észrevettem volna.

De amúgy ez egy nagyon komoly bűncselekmény lenne, nem csinálnak ilyet!


Azért éri meg nekik, mert többe kerül, méghozzá sokkal.

Kifizetsz kb. 2.5 liternyit, és a vendégek 99%-a nem iszik ennyit amíg ott van.

Na ezért éri meg nekik...

2019. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy baromság?!

TE voltál ott vagy ÉN? Képzeld, attól még, hogy veled nem fordult elő sosem, hogy víz jött a gépből, hát velem többször is, de persze nyilván én vagyok a szemét hazudós, nagy érdekemben állhat “befeketíteni” a KFC-t egy kemény gyakoris kommenttel.

2019. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

550 Ft a kóla, 450-ből már 2.25 L-es kiszerelést lehet venni a boltban, ennyit közel sem iszik ott senki...

0.5 L-es alkohol mentes sör 590. Az amelyik a boltban kb. 350.


Ezt a vizes dolgot azért nem tudom elhinni, mert sokkal többet kockáztatnak vele mint amennyit nyerhetnek... Ez nagyon komoly kihágás.

Egy több milliárd dolláros vállalat nem csinál ilyet, nem érdekelnek a konteók, nem csinál és kész... Van rálátásom a dologra.


Azt tudom elképzelni esetleg, hogy jég volt benne és elolvadt.

Bár nem igazán szoktak a gépbe tenni.

2019. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Én egyedül simán megiszok ott legalább 3-4-liter üdítőt. Amíg eszek, ott vagyok kb. 2-3-órát, és amikor hazaindulok akkor is tele töltöm a poharamat és viszek magammal üdítőt.

Szüleimmel is beszoktunk ülni kajálni, akkor is eltöltünk ott 2-3-órát és 3-n iszunk egy pohárból, így elfogy legalább 6-7-liter üdítő.


Az üdítő gépek szörpöt/sűrítményt kevernek össze vízzel. Látni is lehet, hogy kis víz, kis üdítő, kis víz, kis üdítő folyás megy a pohárba, felváltva.

Ha kifogy a szörp/sűrítmény a gépből, akkor csak sima víz jön belőle. Ilyenkor szólni kell, hogy csak víz jön a gépből és máris rákötnek egy új szörp/sűrítményt oda ahonnan kifogyott.

2019. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
8#-as Válaszoló pontosan így van..Előfordul,hogy kifogy,de nem készakarva, átvágva a vevőket "vizezik" az üditőket.Igaz viszont biztosan dühítő lehet, hogy amikor az illető megy mindig ez van..
2020. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú de régi kérdés, most feldobta a rendszer :D

Nos, én vagyok a büdös hazug kommentelő. Azóta volt szerencsém megismerni KFC dolgozót, meg is erősítette, hogy így van, ahogy a 8-9. kommentelők mondják. Az persze igen nagy pech, hogy én többször is kifogtam ilyet, mert amúgy mindig megpróbálnak figyelni rá. Ennyi.

Ti meg netán legközelebb nézzetek utána a dolgoknak, mielőtt hazugnak, konteóhívőnek/gyártónak stb-nek okádtok le mást, mert olyat mert tapasztalni és mindezt le is írni, ami veletek még nem fordult elő...

2020. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!