Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Viszonylag olcsó, jó cukrászdá...

Howrselove kérdése:

Viszonylag olcsó, jó cukrászdák Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyet keresek ahol különleges, igazán finom desszerteket lehtet kapni normál áron nem pedig horribilis összegekért.

2019. ápr. 16. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a normál ár neked ?

Pl rákóci túrósért neked drága az alap átlag ár ami: 350ft

2019. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Magyarországon olcsót föleg Bp-n??? Te hol élsz mégis ?
2019. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ne a belvárosban vagy felkapott környékeken keresd. Én a külvárosi kerületekben vagy lakótelepeken néznék szét, de nagy csodát ne várj. Mindenhol megkérik az árát.
2019. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy 17. kerület vagy 1.? Meg tényleg azt se mondod hogy mi az olcsó. Kicsit üti magát a kérdés, ahol igazán finomat kapsz az nem annyira olcsó. A legolcsóbb az auchan meg tesco, de az olyan is. De cukrászdába nem naponta jár az ember, ha már odamész akkor inkább hagyj ott szerintem 2000 helyett 2500 forintot(most csak mondtam valamit) és akkor az legyen tényleg jó.


XI. kerben a Bocskai úton van a Bocskai cukrászda, szerintem az megfelel neked, nem belvárosi ára van de elég finom.

2019. ápr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Drága alatt arra gondoltam hogy pl 1db macaron 470. Normál áron szeretnék sütit venni egy viszonylag jó helyen. Nyilván én is inkább többet fizetek egy jó helyen minthogy “olcsón megússzam” akárhol, de ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki tud ilyen helyet. Erre megint jönnek az “értelmes” kommentek (tisztelet a kivételnek). Én tényleg nem értem hogy miért kell mindig leszólni a kérdezőt....
2019. ápr. 17. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!