Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kfc rendelés nektek érkezett...

A kfc rendelés nektek érkezett már hiányosan?

Figyelt kérdés
Öt akalomból három rendelés hiányosan érkezett, ami elég gáz. Elõször a saláta hiányzott, majd a kukorica, most meg a két extra csirkeszárny!!! Az elõzõ rendelésekért nem hívtam õket, mert nem volt pofám 300 forintért reklamálni, de picit jobban odafigyelhetnének. Nektek érkezett már onnan hiányosan?

#KFC #KFC futár #kfc házhozszállítás.
2019. máj. 11. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Én máshol jártam így, aztán megreklamáltam, elnézést kértek, következő alkalommal meg mikor rendeltem akkor nem hiányos volt a kaja hanem egy kis extra feltét volt rajta nyál formájában..


Azóta nem reklamálok inkább vagy ha igen akkor többet nem rendelek arról a helyről. Ha lecseszik azt aki kihagyta a dolgokat akkor legközelebb lehet vissza akarja adni a szívességet. Nyilván ez nagyon csúnya dolog de sok ilyen ember van sajna.

2019. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!