Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miskolcon Vegán-friendly...

Miskolcon Vegán-friendly éttermet hol találok? Ahol legalább egyetlen vegán főétel lenne. Leírás lejjebb

Figyelt kérdés
Sajnos mindig úgy tudok csak megkajálni, hogy az alap vegetáriánus kajáról levetetem a sajtot/tojást. Legutóbb a Murphy's-be mentem ki Miskolc-Tapolcára, ami jelenleg a legmagasabban értékelt a tripadvisor-en, de olyan balkáni állapotok fogadtak, amit legutóbb a 2017-es namíbiai nyaralásomon láttam. Sehol egy vegán étel, a sört 8C fokos pohárban adták, gluténmentes opciókról fogalmuk sincs. Jelenleg úgy oldom meg az ottartózkodást, hogy bepakolok babkonzerveket a LIDL-ből, de én étteremben akarok kajálni.
2019. máj. 26. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Jaaaj, jaj. Hideg a sör? Mást nem vétettek a csúnya gonosz éttermes bácsik?
2019. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Gratulálok, 1-es, a te fajtád miatt szar hely Magyarország.


Kérdező, mégis, mit vársz Borsod fővárosától, mint... hát, borsodi állapotokat? Magyarország eleve súlyos kihívásokkal küzd a "vásárlói igény" elnevezésű dolog megértése terén, és az ilyesmit általában heves hőbörgéssel reagálja le, illetve rád ripakodik, hogy igenis edd meg, amit eléd tettek, meg amit más is eszik, és neked ne legyenek ilyen extra igényeid. Míg ha elmész egy normális, kulturált országba, ott nem fognak kinézni az étteremből, ha nem szalonnát akarsz reggelizni disznósajttal.


Na, a lényeg, hogy annál a babkonzervnél ne nagyon várj többet. Költözz át Debrecenbe, ott van Govinda étterem, ráadásul NAGYON jó. Megkockáztatom, hogy jobb, mint a pesti, pedig az sem gyenge.

2019. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez Miskolc, haver, ide születni kell a túléléshez, itt a legelészőkből csak préda lehet, nem vendég!
2019. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!