Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Don Pepe hogy tudott mindidáig...

Don Pepe hogy tudott mindidáig életben maradni az árakat elnézve?

Figyelt kérdés
Régen se volt olcsó,de szerintem ez már túl drága ahhoz képest amit cserébe adnak...
2019. jún. 14. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Van ettől brutálisabb árazású hely is, lásd Pizza Forte. Egyébként úgy maradnak életben, hogy van elég vevőjük. Csak nyilván nem mi vagyunk a célközönség.
2019. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahova mi járunk el néha, az klassz hely.

Kellemes a hangulat, van légkondi benn, kerthelyiség, külön játszóház (és így csöndes, nyugis terem is).

A felszolgálók udvariasak, gyorsak.

Az árak tényleg elég magasak, ezért ritkábban járunk, de azért két-három havonta elmegyünk. Legtöbbször úgyis csak egy pizzán osztozunk, az azért nem egy anyagi összeomlás.

Persze, ha olcsóbb lenne, gyakrabban mennénk...

2019. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Tetszik a 2es válszoló sztorija. A Don Pepetől képes volt eljutni a magyar cigányokig meg a balkánig, de hát ő persze már Kanadában él. Köszönjük, ez is megvolt mára.
2019. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2-eske egyébként tipikus primkó én külföldi magyar vagyok és jobb vagyok mindenkinél tipikus esete, aki EGYETLEN negatív élmény miatt teljesen lehúz, lecigányoz egy komplett étteremláncot.

Mennyire kell vajon ehhez beszűkültnek és korlátoltnak lenni?

2019. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
"Nem a zsömle kicsi, hanem a pofátok nagy."
2019. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kanadában él, bejött az élet, de mégis ezt az oldalt bújja. Nekem ez egy kicsit ellentmondás.


Én régebben sokat jártam oda, de amióta bezárt a környékünkön lévő egység, azóta nem voltam Don Pepében.

2019. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Úgy, hogy van mögötte minőség.

Lehet a Pizza King olcsóbb, de egy rakás szar az egész.

2019. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogy? Nyilván van elég vevőjük.

Elég ismert és népszerű lánc ahhoz, hogy ne árleszállításokkal kerüljön versenyhelyzetbe.

2019. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A don pepe nem, viszont a pizza forte bejött, íz és minőség alapján döntünk, nen ár alapján, pizza kingrol már kolisként leszoktam, hiába kedvező az árfekvése.

Btw pizza hut árait lattad már?...

2019. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

A pizza forte drága és cserébe szar.

A Pizza Hűt meg mindennek a csúcsa.

3000 forint egy pizza, ami annyira szar és mű, hogy beszarsz.

2019. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!