Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kóstolta itt már valaki a Don...

Kóstolta itt már valaki a Don Pepe Light carb pizzatésztáját?

Figyelt kérdés
Lenmagból készül, aminek azért elég erős íze van, meg szeretném kóstolni, de félek, hogy nem ízlene.. :D Aki kóstolta milyen véleménnyel van róla? Mennyiben más a simától?
2017. márc. 17. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
totálisan olyan mint a fehérlisztes. Mi mindig lc pizzát eszünk
2017. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
A párom szokott rendelni ilyen tésztával, egyszer én is belekóstoltam, vékony tésztás volt, ha jól emlékszem. Állagra kicsit nehézkesebb, fojtósabb volt, mint a sima, de az ízét én nem éreztem ki annyira, nem volt kellemetlen, ebben mondjuk biztos segített, hogy jól mmeg volt pakolva feltéttel ;) Szóval szerintem ha félsz, hogy nem fog ízleni, próbálj olyat választani, amin sokféle feltét van, vagy akár kevesebb, de erőteljes ízű, akkor nem fogod érezni.
2017. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Èn imàdom! Ha rendelek csak ilyet! Nincs lenmag ìze, èrezni hogy nem olyan mint a fehèrlisztes de semmi mellèkìze nincs. Nagyon finom.
2018. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!