Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért másra "hozom" a vonzást?

Miért másra "hozom" a vonzást?

Figyelt kérdés

Csak pár egyszerű példa:

Egyik barátnőmet próbáltam rábeszélni a Fritu használatára, de teljesen elzárkózott előle.

Két hétre rá kapott ajándékba.


Valakire mondtam, hogy megérdemelné, hogy valaki ellássa a baját ,erre kék zöld arccal ment haza.


Van még ilyen rengeteg,ami ebben a hónapban történt.

Magammal miért nem sikerül ez a dolog?


Trollok, dubi ,kiméljenek.



Tudom hogy működik, csak amit másnak mondok, ajánlok azt megkapja.

Viszont magammal nem sikerül.

Miért?



2019. aug. 4. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ennek kicsit "átkozás" szaga van, legalábbis a másodiknál mindenképpen. Egyébként érdekes. :D Lehetséges, hogy annyira akarod, hogy "rávonzod". Viszont saját magadnál már ennyire nem akarod. Ha rájössz a titokra nekem is áruld el, vagy legalább annyit mondj magadban, hogy rohadjon rám 5 milliárd Ft. :D
2019. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem átkoztam el.

Nem jó ember, ezt csak úgy mondtam.

2019. aug. 5. 06:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Képezd magad, járj suliba. Az agyi képességek fejleszthetőek és akkor megtudod a miértre a választ.
2019. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt nem értem.

Mi köze ennek az iskolai végzettséghez?

2019. aug. 7. 08:01
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Lécci kívánd azt, hogy egy fiatal szőke bombázó rángasson be az ágyába és erőszakoljon meg egész este!


Lécci lécci!!!! :DDDD

2019. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oké!!

#1, azt kívánom neked legyen annyi pénzed amennyire nem számítasz.

1 hónapon belül.


#5, neked legyen egy jó szőke csajod ,ha elmúltál 17.

2019. aug. 11. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már 2 éve foglalkozom a vonzás törvényével, főként angol nyelven, de megpróbálom elmagyarázni, miért is érzed úgy, hogy könnyebb másoknak valamit bevonzani, mint saját magadnak.

A vonzási folyamat fontos része az elengedés. A legjobb, ha akarsz valamit, de képes vagy nélküle is boldog lenni, és hálát adni azért, ami jelenleg körülvesz téged. Ha az adott dologhoz kötöd a boldogságodat, akkor nagy valószínűséggel késleltetni fogod a vonzás folyamatát, addig, amíg nem változtatsz a helyzeten.

2019. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az első vagyok (és az egyetlen-napi rossz vicc). Na most ez vicces lesz, a múltkor álmodtam azt, hogy fél milliót nyertem a Bukszán. Erre nem emlékeztem, csak mikor már megvettem a kaparóst, akkor jutott az eszembe. Nyertem rajta, pontosan úgy volt, ahogyan mondtad, annyit fogok nyerni, amennyire nem számítok, így kemény 1500 Ft-ot nyertem, ami a haszon volt, mondjuk nem azon a kaparóson, de jól van az. (Bár hozzátenném, hogy ketten vettünk négyet, úgy már bukta volt összességében, szóval reménykedek benne, hogy a vonzásod még várat magára.)

A múltkor nem tettem hozzá, hogyha ez valódi dolog, és szinte minden esetben megvalósul, inkább ne híreszteld. Mert csúnyán ki akarnak majd használni, de egy szerencséd van, hogy az emberek nagy része ezt nem hiszi el. Egyébként gyanítom, hogy magadnál azért nem működhet, mert amúgy mindenki másnál működik, tehát konkrétan világuralomra törhetnél. :D Persze lehet tanulgatni sok helyről, hátha.

2019. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as, az előtted kommentelő vagyok. :)

Sok lottónyertes álmodta meg a nyertes lottószámait, vagy volt úgymond látomása/isteni ihlete. Hallottam olyanról is, hogy valaki a szerencsesütijében talált cetlin lévő számokkal nyert. Lehet, hogy egyszer valóban nyert fél milliót a bukszán, ki tudja, valószínűleg akkor, amikor már nem is emlékszel erre az álomra, és csak akkor fog újra eszedbe jutni, amikor megtörténik a valóságban. :)

Én is sokszor csak utólag eszmélek rá, jé, ezt bevonzottam! :D

Mindenesetre óvatosan a szerencsejátékkal, majd jön a nyertes szelvény magától, a megfelelő helyen, a megfelelő pillanatban. :)

2019. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oké,8-as. Próbáljuk ki.

Konkrét összeget kívántam neked,napra pontosan.


Ha a közeljövőben kapsz, megírod?

2019. aug. 26. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!