Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet hatni másra?

Agykontrollal lehet hatni másra?

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy, hogy tegyen meg nekem valamit, hanem mondjuk az idegbeteg anyámat lenyugtatni, hogy ne üvöltözzön mindenért.
2010. jún. 3. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hát!
2010. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
nem. viszont magadra tudsz hatni, hogy ne idegesítsen az üvöltözése. hidd el ezzel a verzióval jobban jársz.
2010. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne. :)
2010. jún. 3. 18:29
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

nem.


egyébként súlyos bűnnek számít más ember szabad akaratát befolyásolni. Dante poklában is megvan a helye a zsarnokoknak! Remélem a sorstól visszakapod ezt a szörnyűséget, amit te műveltél másokkal!

2010. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ha te rosszat kívánsz másnak, mitől lennél jobb náluk?


És kérdező: szerintem sem szerencsés más akaratát befolyásolni. Bár nem gyakorlom a keresztény vallást, de jártam hittanra, és ott is azt tanítják, hogy még Isten is elismeri a szabad akaratunkat, nem erőszakolja magát senkire (a térítő emberek teljesen más tészta), annyira szeret minket. Akkor mi is megtisztelhetjük embertársainkat, hogy meghagyjuk nekik a szabad döntés jogát.

Ugye te sem szeretnéd, ha valaki csak úgy, mert ahhoz van kedve, befolyásolna?

2010. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, de én nem is mondtam, hogy más akaratát akarom befolyásolni. Csak segíteni akartam neki, hogy nyugodtabb legyen, ami persze nekem is jó lenne.
2010. jún. 3. 19:16
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem műveltem semmi szörnyűséget senkivel, úgyhogy valószínűleg nem fogok Dante poklába kerülni. :D
2010. jún. 3. 19:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Azután jártam úgy, hogy a körülöttem éldegélő, felnőtt bőrbe bújt óvodások elkezdtek hidegen hagyni, miután szép lassan felfogtam, miről is beszél annyit a Tolle bácsi. Jutub és gugli a barátod :)
2010. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Szia. Az agykontrollban lehet hatni másokra. Mindenki, aki azt írta, hogy nem, azok nem ismerik az agykontrollt, csak írkálgatnak.


Amire te vagy kíváncsi, azt nevezik szubjektív kommunikációnak. Leírom, hogyan is kell alkalmazni.


Este, lefekvés előtt menj le alfába! Programozd be magadnak, hogy éjszaka magadtól fel fogsz ébredni abban az időpontban, amikor az a személy, akivel beszélni szeretnél a legfogékonyabb a befogadásra. Majd aludj el! Éjszaka, mikor felébredsz a megfelelő időpontban, menj le alfába és képzeld el édesanyádat pl. egy feketekeretes képernyőn, amikor úgy viselkedik, amin változtani szeretnél. Ne sokáig időzz el ezzel.

Majd a képet told egy kicsit balra és képzeld el pl. egy fehér keretes képernyőn és beszélj vele! Sohase vádolj, hanem értetsd meg vele, hogy miért kell megváltoznia. A hangsúly legyen azon, hogy neki miért lesz az jó, ha lenyugszik. Legyél vele nagyon kedves és szeretetteljes!

Majd a képet told egy kicsit még balrább és képzeld el pl. egy aranykeretes képernyőn, amikor már úgy viselkedik, ahogyan helyes. Érezz végtelen boldogságot és szeretetet iránta!


Ezt próbáld meg többször is!

2010. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!