Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás tanulása?

Tudatos álmodás tanulása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1-2 éve nekiláttam a tudatos álmodás elsajátításának, de egy idő után feladtam. Viszont most újra neki kezdenék. Sajnos tényleg az elejétől kell, mivel mostanság olyan szinten vagyok, hogy alig alig emlékszem az álmaimra. Tudnátok segíteni hogy kezdjek neki? Esetleg van itt olyan akinek már sikerült, és tudna pár tippet adni? Mit kell tegyek hogy észleljem az álmot, legyek jelen és én irányítsam?
2019. szept. 2. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok év tapasztalt után én azt vettem észre, hogy a motiváció a legontosabb. Jó, ha mindennap olvasol róla, nézel róla videókat. Még tudatos álmodásos vezetett meditációk is vannak a youtube-on. (Angolul legalábbis.)

Szerintem az álomnaplónak is bizonyos részben ez a funkciója, azaz, hogy álladóan be legyen tárazva a tudatodba a téma.

Lehet még próbálkozni az álmokat serkentő növényekkel is. Én a magam részéről az ég tudja, mennyit kipróbáltam. Némelyik hatott, némelyik nem annyira, némelyik egyáltalán nem.

Szóval szerintem szinte minden előremutató, csak az a lényeg, hogy foglalkozz napi szinten a témával. Rengeteg youtube-csatorna van a témában, tőlük is meríthetsz ötleteket, technikákat. Egyik legnépszerűbb pl. Tipharot csatornája, vagy a személyes kedvencem: Otherium. Ez pl. egy vezetett tudatos álmodás meditációja:


https://www.youtube.com/watch?v=GzDCyxYd92k

2019. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát a motiváció az megvan, nagyon vonz a dolog. Egy hely ahol nincsenek korlátok. Ahol azt tehetsz amit akarsz. Iszonyatosan vonz, akárcsak az is motivál hogy szörnyen nem csípem a rémálmokat. Nos akkor a lényeg, hogy minden nap foglalkozzak ezzel, váljon az életem részévé. Amire emlékszem álmokra írjam le. Ezt a gyógynövényes dolgot picit bővebben még kifejtenéd? Pl milyenek vannak.
2019. szept. 2. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy földhözragadt embernél elég annyi, ha valami furcsát lát az álmában, egyből rájön, hogy az agya játszik vele.


Egy másik módszer, amit évekkel ezelőtt olvastam:


Rajzolj filccel egy fekete pöttyöt a tenyeredbe, majd a nap folyamán sokszor nézz rá, sűrű időközökkel.

Álmodban is oda fogsz nézni, de a pötty hiányozni fog és rájössz, hogy álmodsz.

2019. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nezd meg a Fázis cimu videot youtubeon
2019. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

itt van néhány trükk, amivel próbálkozhatsz:

[link]

2019. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van olyan noveny, tea formaban lehet kapni tobb fele is, amitol almodsz
2019. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem tegyél le róla , durva alvásparalizist válthat ki.
2019. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, hidd el ezzel senkit sem győzöl meg, utolsó. Ha valaki ennek nekikezd, egy paralízis miatt nem hagyja abba. De azé kössz a választ.
2019. szept. 29. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
A paralizis nem durva ha tudod tudatosan iranyitani
2019. szept. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Paralizist nem lehet írányítani testvír.
2019. szept. 30. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!