Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás tanulása?

Tudatos álmodás tanulása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1-2 éve nekiláttam a tudatos álmodás elsajátításának, de egy idő után feladtam. Viszont most újra neki kezdenék. Sajnos tényleg az elejétől kell, mivel mostanság olyan szinten vagyok, hogy alig alig emlékszem az álmaimra. Tudnátok segíteni hogy kezdjek neki? Esetleg van itt olyan akinek már sikerült, és tudna pár tippet adni? Mit kell tegyek hogy észleljem az álmot, legyek jelen és én irányítsam?
2019. szept. 2. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak azert mert ezt hallottad az nem biztos hogy ugy is van

En tudom iranyitani a sajat paralizisemet

2019. okt. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Hello

Én kb. 15 lehettem mikor az első tudatos àlmodàsom megtörtént. Egyszerűen eszembe jutott hogy àlmodok, sajnos pàr màsodperc utàn felébredtem. Aztàn egyre töbször bekövetkezett mostmeg màr hetente töbször is előfordul. Nem gyakoroltam soha! Àlmodba jusson eszedbe hogy àlmodsz! Ahogy ezt el olvasod úgy àlmodba jusson eszedbe hogy mit olvastàl itt. Nővéremnek is bevàlt. El meséltem neki este àlmàba pedig eszéve jutott amit mondtam neki és ràjött hogy csak àlom. Idővel egyre több időt tudsz majd a tudatos àlomnan eltölteni. De vigyàzz nàlam sokszor alvàsi bénulàst okoz! Nagyon kényelmetlen dolog hogy fel kelsz és le van bénulva a tested csak a szemed mozog de nem tart sokáig nyugi.

2020. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!