Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nektek működik a Vonzás...

Nektek működik a Vonzás törvénye? Ha igen írnatok példát?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok kiméljenek.
2019. okt. 5. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha sokáig nem eszek az éhséget, ha sokáig nem alszok az inszomniát, ha sokáig piálok a másnaposságot vonzzom be. Ja
2019. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha lenne ilyen akkor a gyilkosok nem 99 évig, a rendes emberek meg nem 25 évig élnének.
2019. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem működik, csak fordítva. Mindig amit épp akarok, az nem jön össze. :D
2019. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a szkeptikus kifejezésére. Ez maga a válasz is.
2019. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom bevonzás e de nekem mindig annyi a plusz amennyi éppen kell. Például, egy képzésre nem elég a ráfordítható keret, szerencse malac win. A hó végén bejön egy nagyobb kiadás szüksége, de nem nyúlhatok a "perselyhez", bejön egy foglalkoztatás (egy ember kiesett, én léptem a helyére) és egy társadalomkutatás, probléma megoldva. Fogalmam sincs hogyan működik a dolog, szerintem nem bevonzásról van szó inkább szerencséről, vagy ezekben a helyzetekben könnyebb észrevenni a lehetőségeket, amik amúgy is ott vannak az orrunk előtt...
2019. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Igen, a föld mindig (G×m1×m×2)/r^2 erővel vonz.
2019. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
A vonzás törvénye működik, de a valóságban nem olyan egyszerű a dolog, mint ahogy a Titokban bemutatják. Az egész egy sokkal régebbi és komolyabb területnek a leegyszerűsített, kimarketingelt verziója. Ennek köszönhetően a hatékonysága is sokkal laposabb. Ha érdekelne az eredeti, igazán működő formája, nyugodtan írhatsz egy privátot, ott elmagyarázom.
2019. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Valójában minél jobban akarsz valamit, annál inkább azt érzed, hogy nincs meg, így pont eltaszítod magadtól. Maga az érzet teremt, nem a gondolat vagy az akarás. Ha gazdagnak érzed magad, akkor pénzt teremtesz, ha szegénynek, akkor szegénységet. Ha szegény vagy, és megpróbálsz pénzt teremteni, azzal azt éred el, hogy továbbra is szegénységet teremtesz magadnak, hisz ha nem éreznéd magad annak, akkor nem akarnál pénzt. Ne akarj semmit, és akkor megkapsz mindent. Hogy kell nem akarni semmit? Az egó feloldásával.
2019. okt. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként ha folyton hálát érzel, akkor annak az érzetét hozod létre, mintha meglenne, amit akarnál, hisz hálát érzel, amiért már a tiéd, így a valóságban is teljesülni fog. Nekem már többször bejött. Pl amikor nem volt mit ennem, és elképzeltem, hogy tele van a hűtő, majd hálát éreztem érte, és úgy is lett. Érezz hálát minél többször.
2019. okt. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Csak nagyon fontos, hogy megfelelően, őszintén csináld. Ha csak mormolgatod magasban, hogy jaj köszönöm istenem, hálás vagyok, de mindvégig az van a fejedben, hogy na majd ettől megkapod, amit akarsz, akkor nem leszel előrébb, csak egyre frusztráltabb. Őszintén át kell érezned.
2019. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!