Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek helyesen használom...

Szerintetek helyesen használom a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Szóval már annyi videót néztem róla, meg olvasok róla nap mint nap (legtöbbször külföldi oldalakon, meg külön olyan csoportokba is benne vagyok ahol ezzel foglalkoznak, csak sajnos angolul.) hogy fogalmam sincs hogy jól csinálom-e vagy nem.

Szóval a helyzetem az, hogy általában mindig csak olyan tanács van, ahol már van egy személy aki neked tetszik és hogy őt hogy vonzd be, de itt az a helyzet hogy nekem nincs konkrét személy azaz nem láttam még a valóságban, csak elképzeltem nem egyszer hogy hogy néz ki, milyen vele hogy fogom érezni magam én és ő. Hálát is adtam már, kipróbáltam az 5x55-ös módszert,felírtam már egy papírra is a belső/külső tulajdonságot..stb ennek már 3-4 hónapja de egyszerűen semmi nem történt még. Senki nem jelölt be facebookon, társkeresőkön is próbálkoztam ott sem jött az a személy. Valamit rosszul csinálok? Nem kételkedek a vonzás törvényében, mivel voltak már dolgok amiket sikeresen bevonzottam de egyre néha már csalódott vagyok és elszomorít ez az egész. Persze mindig próbálom a rezgésszintem fent tartani, meg pozitív lenni de nem mindig sikerül, emberből vagyok. Az elengedéssel lenne a gond? vagy mi? Kérlek aki csinált már ilyet és használta az leírná nekem? a trollkodó kommentekre nem vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm. :)



2019. máj. 23. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon rosszul csinálod. Gyakorlatilag otthon ülsz, miközben egy elképzelt herceget/hercegnőt várod. Először is, embert nem lehet csak így teremteni, hogy leírod hogy mit akarsz, mint valami menüből kiválogatott pontokat. És ha pont ilyen illető nem is létezik? Szerinted hirtelen teremt neked egyet az univerzum? 4 hónap az ráadásul semennyi idő. Te is ilyen könnyebb végén megfogó lusta típus vagy, aki csak a csodát várja, de azt is tegnapra, így sosem fog összejönni. Bocs csak az igazat mondtam.
2019. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

3-4 hónap?


Én min. 10 évet vártam az igazira és amikor meglett, akkor újra elolvastam a kívánságaimat és minden stimmelt vele kapcsolatban, szóval nálad is már csak idő és türelem kérdése! :))

2019. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
...igen, és egyet ne felejts el, hogy ne lassítsd magad azzal, hogy a vágyott dolog HIÁNYÁRA gondolsz.
2019. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
24%
Meg azzal se, hogy folyton rá gondolsz, és leírogatod ötvenszer. Semmi értelme az írogatásnak. Amire vágysz, akkor fog teljesülni, mikor egyáltalán nem számítasz rá.
2019. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

azt egyébként jól csinálod, hogy nem egy konkrét személyt próbálsz bevonzani!!! én egy konkrét személyt vonzottam be, hát mit ne mondjak, nem passzoltunk egyáltalán...

Én eddig mindig úgy tudtam, hogy a vágyott tulajdonságokra kell fókuszálni, pont ahogy teszed.

Viszont abban igaza van az előttem szólóknak, hogy otthon üléssel nem fogsz sokra menni. Illetve türelem, türelem, türelem.

2019. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Fekete mágia más emberek ilyen szintű manipulálása aminek elég ocsmány következményei vannak. Ezek a következmények hamar jelentkeznek.
2019. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
#6! Ez nem manipuláció!!! Nem látod a fától az erdőt!
2019. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Akkor csináld. Nekem 8
2019. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

A fekete mágia, meg embermanipuláció az teljesen más! Lásd szerelmi kötés és hasonlók. Na, az tényleg gáz!


De a vágyott tulajdonságok alapján egy nem konkrét személy elképzelése és bevonzása az teljesen más, ja és nem is kell hozzá kimozdulni otthonról, ha van net. :)

2019. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Növeli az esélyeit ha kimozdul és jobban ad magára
2019. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!