Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek működik az agykont...

Szerintetek működik az agykontroll vagy a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy hétfőn szóbelizem, érettségi, de a magyar tetelekkel hadilábon állok. Olvastam, ha sokat gondolunk valamire, azt bevonzzuk. Akkor én most hogyan érhetném el azt, hogy Az Ady Endre című tételt huzzam ki? Ezt a tételt mintha valaki a fejembe verte volna, annyira jól tudom, de a többit hiába tanulom, elfelejtem.

Mindenki írta, hogy sokat gondolt rá, kiverte a rossz dolgokat a fejéből, és sikerült neki.

Szerintetek ez igaz? Működik ez valakinél?



2019. jún. 14. 10:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ezek mind kamu humbugok.
2019. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem működne, nehezen létezhetnél jelen formádban.
2019. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha létezne agykontroll meg vonzás törvénye akkor én már minden álmomat valóra váltottam volna az életben. De nagyjából alig sikerült valamit. Szóval egy nagy kamu az egész.
2019. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Működik, de nem úgy, ahogy gondolod. A működése épp az ellenkezője annak, amit hiszel. Semmit sem fogsz megkapni általa, amit akarsz. Épp ellenkezőleg. Akkor fogsz megkapni mindent, ha semmit se akarsz. Amíg akarsz, tehát a vágyaid rabja vagy, addig olyan helyzeteket fogsz kapni, amik a vágyaiddal ellentétesek. Tehát nem fognak kielégülni.
2019. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

@11:38


Nem is tudtam hogy a vonzás törvénye meg az agykontroll már Buddhista tanokat is plagizál. :D

2019. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

#5

Fogalmam sincs a Buddhista tanokról, én a saját tapasztalatim alapján beszélek.

Sosem követtem semmilyen tant vagy filozófiát.

2019. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem akarsz semmit, akkor mindened meg lesz, ez egy p*csa egyszerű filozofikus összefüggés az életben.


Ennek semmi köze nincs bármilyen vonzásos meg agykontrollos bugyuta hókuszpókuszhoz.

2019. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

#7

Dehogynem. Mivel minél jobban ellenállsz valaminek, annál több olyan helyzetet vonzasz be az életedbe, ami kiváltja belőled az ellenállást. Egészen addig, amíg fel nem adod az ellenállást, és meg nem adod magad annak, ami van. Tehát addig szenvedsz, amíg szenvedni akarsz, amíg szükséged van a szenvedésre. Amint feladod az ellenállás, vagy elengeded a vágyad, abban a pillanatban eltűnik a szenvedés, és ezután még az a helyzet is megváltozik, ami arra hivatott megtanítani, hogy magadnak okozol szenvedést. Minden szenvedés belülről fakad. Ezt kell felismerni.

2019. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan arról a dologról beszélünk. Csak ezek mögé nem kell bele beszélni bármiféle spirituális hókuszpókuszt, mert nincs.
2019. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
Csak tanulj többet, egy a 20hoz az esélye, hogy Adyt húzod. Az kb semmi.
2019. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!