Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Léteznek akusztikus hangfegyve...

Léteznek akusztikus hangfegyverek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Persze, még fonetikusak is!
2019. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Igen. Mága Zoltán.
2019. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 XDDD
2019. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Létezik. A minap láttam egy videót. Van fotonágyú is. Nyilvános videó volt 2éve ahogy egy 2km magasan repülő drónt leszed. Nagyon csendes. Igazi rémálom!
2019. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-es meg a komplett Muzsika TV :) Igen léteznek, erős, zavaró hanghatást okoznak, ami fájdalmat okoz a hallószervekben (fülben), nem öl meg, de tömegoszlatásra, lokációs védelemre alkalmasak.
2019. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. [link]
2019. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül a hallható hangokra gondolni. A frekvencia függvényében különböző szerveket kell védeni. Van olyan frekvencia, ahol úgy érzed, kiugrik a szemed a helyéről, vagy ahol a tüdőt kell védeni vastag vattatöltésű mellénnyel, és olyan is, amitől úgy érzed, satuba fogták a golyóidat. Ha nem viselnének a vele kísérletezők védő eszközöket, könnyen az életükbe kerülne. Ráadásul megfelelő eszközökkel irányítani lehet, akár egy adott ember vagy tárgy is támadható vele. Nem is új keletű a dolog, már vagy 30-40 éve olvastam ilyen kísérletekről.
2019. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak. Az amcsik csináltak tömegoszlató fegyvert például. Felteszik a hummer tetejére, olyan mint egy megaphone, ráírányitják a tömegre, azok meg összehányják magukat.


Az oroszok a 70-es években csináltak ultrahangos bombát. Az a jó benne hogy csak élő szöveteket tesz tönkre, anyagi kárt nem okoz, plusz állítható a hatósugara. Volt egy kínai orosz határvillongás, ott bevetették, állítólag 50 ezer kínai katonát öltek meg vele percek alatt, nekem a seregben mesélték a kiképzők. Ha hazudtak akkor most én is hazudok.

2019. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!