Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki otthon van a manifesztá...

Valaki otthon van a manifesztáció - vonzás törvénye témában?

Figyelt kérdés
A Neville Goddard féle "Mindenki te vagy" állítást szeretném megérteni...

2020. jan. 3. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Sokat segítenél bárkinek aki szeretné megválaszolni a kérdésed ha ezt az említett állítást bővebben kifejtve bemásolod ide.
2020. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gublug ***** válasza:
En szerintem otthon vagyok e temaban.
2020. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lényege, hogy egy éltezésben vagyunk mindennel, aminek egy részével egy rezonálási/frekvencia skálában vagyunk( a létformánk nézőpontjából), emiatt ugye valamennyire hatunk azzal egymásra. Most a fégtelen egyszerűsítés kedvéért úgy fogalmazok, hogy ha eléggé jól átélsz egy valóságot, akkor afelé húzod az unuverzumot mert te mint annak része, teremted azt, a végtelen mindenség, ami körül vesz síkban, térben, időben reagál.

Sokszori helyes teremtő gyakorlatokat hívják általában vonzásnak, bár ennél ez sokkal tágabb és többrétegűbb valami. Jelenleg is teremted a valóságod, ami az egységéhez hűen hat, így mondjuk úgy, hogy taszít és vonz más halmazokat. Pl ha 10szer bölcsebb lenne a szellemed, akkor az utcán erősen vonzódnál egy másik jó emberhez, égnék a vágytól, hogy valahogy kapcsolódjatok, alkossatok együtt, így viszont egy szinten felül lévő( frekvenciádon kívüli) szinte alig hat az énedre.

2020. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem fejtettem ki bővebben, mert nem voltam benne biztos hogy kapok egyáltalán választ.

Tulajdonképpen az érdekel, ezen az állításon belül, mikor arról mesélnek, hogy megváltoztathatóak mások is ezen az alapon,mivel mindneki csak e vagy, a te szemszögedből létezik a világod, tehát amilyennek látsz valakit,olyanné válik. Azt nem értem hogyan változna meg valaki attól ha én elkezdem őt másnak látni. És ez nem beavatkozás a másik akaratába, ha mondjuk én akarattal megváltoztatok valakit mondjuk "meggyógyítok"?

2020. jan. 6. 09:40
 5/10 gublug ***** válasza:

Senkit nem tudsz megvaltoztatni.

Mindenki egyenileg dont h xy elmenyek hatasara valtozik e vagy sem.

A viszonyt viszont meg lehet valtoztatni koztetek.


Ha megvaltoztatod a nezeteidet, akkor masnak lat(hat)od a tobbieket. Mintha megvaltoztak volna.

Erre van a mondas: ahelyett h a foldet borrel fednenk (a kenyelmes talajon valo mezitlabas jarasert), helyette a talpunkat fedjuk borrel (azaz labbelivel, mert az egesz foldet nem tudjuk borrel lefedni).

Ez egyenlo ezzel: ahelyett h masokat valtoztatnak meg a magunk kedvere, valtozzunk meg mi, hiszen ugysem tudunk mindenkit megvaltoztatni.

2020. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt mondják, azért lehetséges egy adott valóságot megélni, amit szeretnél, mert minden most törénik, és a jövő- múlt csak illúzió. Párhuzamos valóságok is léteznek, amelyekből tetszés szerint választhatod ki, hogy egy adott helyzetet hogyan szeretnél megélni.

Nem azt mondom hogy én ezt vallom, ezt hallottam, és szeretném megérteni, mert nem egészen világos, hogy értik ezt.

Oké, ha az én világomban valami egy módon van. De mi lesz a másik világokkal? Ha én egy A dolgot szeretnék valakitől, ő pedig B dolgot tőlem, akkor hogyan fog megtörténni velünk ebbe a valóságban? Vagy mindnekinek saját valósága van? Mi történik a többi dimenzióval?

Nem értem 🙈 😃

2020. jan. 17. 00:37
 7/10 anonim válasza:
Igazából az a valóság már létezik ahol olyan.Úgyhogy nem változtattod meg,csak egy másik valóságot érsz el.Ami Nélküled is létezik,ezért te változzol mindig senki más ^-^
2020. jan. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te is otthon vagy benne, mert amit ebben a pillanatban tapasztalsz, az már eleve a te teremtésed gyümölcse. Igaz, hogy tudattalanul hoztad létre magadnak, de akkor is te hoztad létre.

Az emberek úgy beszélnek erről, mintha a teremtés, manifesztáció valami különleges dolog lenne, amihez csak néhány kiváltságos ember fér hozzá, pedig ez nincs így.

Te is egy teremtő vagy. Amire képes vagy, az nem az, hogy teremtővé válsz, aki képes dolgokat manifesztálni, hanem hogy átveszed az elmédtől az irányítást, ami által nem tudattalanul fogod teremteni a valóságodat, hanem tudatosan. Onnantól kezdve azt vonzasz be, amit csak akarsz. Minden vágyad teljesül. A legkönnyebben egyébként azok a vágyak teljesülnek, amik más emberekkel kapcsolatosak. Ha pl azt akarod, hogy valaki keressen fel téged, akkor csak elég érezni az adott illető eszenciáját.

2020. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves #8-as, igen ezekkel tisztában vagyok, csak a fent említett állítással nem tudok kibékülni még. Hogyan is van az, hogyha egy "A" személy szeretne valamit "B" személynek, de a "B" személy is saját vágyakkal rendelkezik. Hogyan ls miért teljesül "A" elképzelése? Mert hogy állítólag így van, akármit is gondolsz valakiről, igazolni fogja magát,ezért mindig a TE világodban fog úgy alakulni, ahogy gondoltad hogy fog. Mi lesz a többiek világával?
2020. márc. 30. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:
A pontos vágyaidat nem tudod érvényesíteni sehogy, csak azt tudod elérni, hogy a másik késztetést érezzen, hogy megkeressen téged, vagy hogy beszélgetésbe bonyolódjon veled. Én pl akinek az eszenciáját érzem, az rendre megkeres. Ez olyan, mintha egy magasabb szinten köszönnél.
2020. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!