Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztaljátok a Vonzás...

Tapasztaljátok a Vonzás Törvényének működését?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen jelentős dolgokat teremtettetek magatoknak TUDATOSAN?

2015. dec. 22. 11:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Ahogy a húsvéti nyúlba meg a fogtündérben sem hiszek.
2015. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
86%
Őszintén szólva én azt vettem észre,hogy bármilyen pozitívan is állok hozzá egy dologhoz valahogy mindig a rossz dolgokat vonzom be. Szöges ellentétét annak, amit szerettem volna. Tudom,hogy a rossz dolgokra nem szabadna gondolni,de azért ha szeretnék valamit, akkor abba is bele kell gondolni,hogy mi van a másik oldalon nem? Mármint,ha negatív kimenetele lesz a dolognak,de ettől még nem arra koncentrálok. Nem tudom,hogy mit csinálok rosszul,de valami biztosan nem jó.
2015. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy noha senki nem találkozott még olyan személlyel, akiből ennek köszönhetően valami nagy ember lett mondjuk, mégis makacsul bíznak (bízunk) benne továbbra is rengetegen. :)
2015. dec. 22. 13:02
 4/29 anonim válasza:
56%

2-es vagyok

Én csak magamra mutatva válaszoltam a dologra,de ettől függetlenül ismerek olyan embereket nem is egyet, akiknek ez beválik. Nyilván nem olyan dolgokban nyilvánul ez meg,hogy arra gondol,hogy Ő akar lenni a valaki és az lesz belőle, de szépen lassan halad afelé a cél felé,hogy Ő legyen az a valaki aki szeretne lenni. Időbe telik meg nem tudom mibe, amit nekem még nem sikerült elsajátítani.


Nem tudom neked például mi számít jelentős dolognak,de ezek közül az emberek közül a legtöbben a saját életükhöz adtak hozzá. Jobb beosztás egy munkahelyen(seggnyalás nélkül), jobb körülmények teremtődtek az élethez, olyan emberek tértek be az életükbe, akik segítették őket nem pedig visszafogták őket az előrehaladásban. Ők mind azt mondták nekem,hogy tudatosan erre koncentráltak, ezt szerették volna.


Nyilván az agykontroll tanfolyamok azt hirdetik,hogy gyere tízezrekért és tiéd lesz a világ, gondolom ez azért nem teljesen így van,de megfelelő tudással látható,hogy valamilyen szinten működik ez az egész.

2015. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ilyesféle araszolva előrehaladgatást látni olyanok esetében is, akik nem ennek megfelelően gondolkoznak, egyszerűen csak akarnak, küzdenek (amúgy nem kifejezetten pozitív attitűdűek). Szóval az, hogy néhány hívő elért egy-egy jobb beosztást a munkahelyen, még nem bizonyíték. Nem biztos, hogy ennek hátterében Vonzás Törvényét kell keresni.
2015. dec. 22. 13:28
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem pedig a pozitív hozzáállás igenis nagyon jó dolgokat tud bevonzani :) Én régebben félénk voltam,mindig azt hittem,hogy senkit sem érdeklek,pedig voltak azért barátaim.Aztán 16-17 évesen fordulatot vettem,elkezdtem csinosan öltözni és nem görcsöltem azon,hogy hány barátom van meg ilyenek,hanem csak éltem és jól éreztem magam.És innentől kezdve egyrészt csak úgy tapadtak rám a pasik,másrészt több barátom is lett,mert érezni rajtam az önbizalmat és a pozitív kisugárzást.És akkor még nem is tudtam erről az egész Vonzás Törvénye dologról! Anyum mesélt róla később.Egyébként,nála félelmetesen tud működni ez a dolog.

Nem úgy kell felfogni ezt a Vonzás Törvényét,hogy arra gondolsz,hogy "főnök akarok lenni a munkahelyemen!",hármat csettintesz meg "hú most nagyon pozitív vagyok",és akkor az öledbe pottyan a kívánt dolog.Sokan ezt hiszik,és ezért csalódnak ebben.De ezt nem egy ilyen gyerekes tündérmesének kell elképzelni...Tök másról szól.Inkább arról,hogy bevonzod azokat az embereket vagy élethelyzeteket,amik segítenek,hogy tovább tudj haladni az adott úton és elérd a célod.Akár hisz benne valaki,akár nem,a pozitív,céltudatos gondolkodásmód még senkinek sem ártott.

2015. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%

Hát, az a lény akinek megvannak az érzékszervei és információs-feldolgozó központja az mind tudja tapasztalni a tömegvonzás törvényét, hiszen alapvető fizikai állandó, törvény. Pl. hogy a föld vonz. A gravitáció nem teremt. Mi az hogy tudatosan?


[link]

2015. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdezo,

Hat akkor itt vagyok en pozitiv peldanak. Mar vagy 10 evvel ezelott, parommal akit nagyon szerettem a sors szetszakitott. Nagyon kemeny idoszakom volt, eleve sose volt tul konnyu elvalt szulok gyerekekent. Mar 17 evesen bealltam robotmunkara. Nem reszletezem...

Akkoriban is nyitott voltam a spiritualis dolgok fele csak vhogy megmaradtam az abrandozas szintjen.

Aztan boszorkanykonyvet vettem :D tudom nagyon gaz. Abban volt egyetlen dolog amit megtettem ,megpedig egy kivansaglista amit aztan elegetve az egiek fele kellett gondolatban terelnem. Hat ciki nem ciki megtettem, kivantam h paromat visszakapjam, h kulfoldre koltozzunk ,ott legyen hazunk, jol eljunk,semmiben se legyen hianyunk, kocsi stb. Nos en a kivansagaimat akkor szepen ahogy irta a konyv szep lassan elfelejtettem. Es most evek multan meg eszembe jut h amit kertem mind teljesult ,mar 8 eve. Hihetetlen az egesz de ha jol csinalod tenyleg te iranyitod az eleted.

Aztan par eve olvastam a titok konyvet hat meglepodtem mert a kivansaglistam is ugyanezen elv alapjan mukodott.

2015. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Ja es meg vmi a munkahelyem egy alom munka. Nem akarok villogni nem celom, de Adovhivatalban vegzek adminisztrativ munkat. Ha nekem azt mondjak 2 evvel ezelott hogy itt fogok dolgozni hat tuti azt mondom hogy soha nem lesz ekkora szerencsem es batorsagom sem ide jelentkezni a nyelvtudasommal :)

Tehat higyj es bizva bizzal. Javaslom Echart Tolle konyveit a melo ezutan jott be h elkezdtem e szerint elni.

2015. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Nálam kisebb dolgokban rendszeresen működni szokott. A nagyobb célokat célfüzetbe szoktam beírni, ezekhez cselekvési tervet sem árt csinálni (a vonzás törvénye ugye nem azt jelenti, hogy kényelmesen hátradőlünk és várjuk a csodát). Viszont úgy tapasztalom, hogy sokkal több "segítő" lehetőségem adódik az életben, ha pontosan tudom, hogy mit akarok elérni, mi a célom.
2015. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!