Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan programozzam be h...

Hogyan programozzam be h kepes legyek par nap alatt megirni az allamvizsga dolgozatomat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 22:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én a minap leültem éa jó volt na de q többieknek ez nem tetszett. Nem tudsz tollasozni
2020. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit beszelsz bolond
2020. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én kb összeraktam :), csak azt nem értem, hogy a tollas honnét jött?
2020. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Csak eszembe jutott hogy nem tud tollasozni.
2020. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Jézusom, tudom, hogy nem a gyakorin kéne sokat várni az emberektől, de könyörgöm, senki nem értette meg a kérdést? Hogy jön ide az államvizsga? A szakdolgozatra gondolt, amit szerintem a nyári államvizsga előttig kell leadni. Kérdező az a javaslatom, hogy ne csodamegoldásokat keress, hanem ülj neki napi 10 órában írni és bízz benne, hogy kész lesz. Nekem a kutatással együtt hetek voltak, de közben fogyamatosan jártam a konzulensemhez egyeztetni, szóval még ha akartam is volna, nem tudtam volna pár nap alatt megírni. Az agykontroll inkább a koncentrálásban és a céltudatosságban segíthet, csodát ne várj tőle. Már csak fizikailag is lehetetlen egy 150 oldalas dolgozatot írni pár nap alatt.
2020. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyszer 5-6 nap alatt megírtam egy szakdolgozatot.


5öst kapott rá az illető.


Igaz 2 szemesztert tanultam esszéírást+van hozzá egy diplomám+PhD


Tehát azt kell beprogramoznod hogy 1 nap alatt legyen 10évnyi tadásod és tapasztalatod és utána 6nap alatt meg is írod a dolgozatot.


Így kellett volna feltenni a kérdést!

2020. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!