Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki meggyógyult egy súlyos betegségből, úgy hogy sokat gondolt arra hogy élni akar, és egézsséges lenni? Nem követet semmilyen hókusz pókuszt, csupán a saját gondolataira koncentrált? Nem volt tanítója.

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, élő példa vagyok!!! Csak meg kell találnod az érzelmi világodhoz passzoló metódust, módszert, amiben mélyen hiszel. Amely segítségével nem kérdés a betegséged pozityv kimenetele. Rengeteg utánajárással mindenki megtalálja a neki megfelelő módszert. És úgy meggyógyulsz, hogy nem történt rajtad semmi külső orvosi beavatkozás! Az elménk kreálta a betegséget, így csakis az elménk fogja tudni meggyógyítani. A nyugati orvostudomány csupán a tüneteket kezeli és nem az okokat szünteti meg.
2020. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gyógynövény az hókusz pókusznak számít?
2020. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem hókuszpókusz kategória a gyógynövény!!! Sőt, a természetből (vagy ha úgy tetszik az univerzum anyagából) fellelhető összes elemből, atomokból áll az emberi test. Tehát a gyógynövénynél mi is lehetne természetesebb? De önmagában nem elegendő, mint előttem is írták már, hinndd kell benne, hogy az lesz a te utad, teljesen és megkérdőjelezhetetlenül! Annyi bizonyos, a gyógynövény az egyik legtermészetesebb módon testregenerálódást elősegítő anyag. Tudni kell mely gyógynövény mely betegségekre van jó hatással, s a felhasználás mikéntje, lehető legtisztabb felhasználási módja az egész építőköve. Előtted szóló voltam.
2020. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!