Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek lehetséges bevonza...

Szerintetek lehetséges bevonzani egy férfit meditációval? Találkoztunk már de megszakadt a kapcsolat. Azok válaszát várom akik próbálkozrak már ilyennel.

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 00:31
 1/4 anonim válasza:
100%

Én a 'Titkot' alkalmaztam, az egy könyv. 7 és fél éve vagyunk együtt a párommal. Pont ilyan amilyennek elképzeltem.

De van egy komolyabb is, Hicks könyv a Bőség törvénye.

2020. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Nem kötözködésnk szánom kedves kérdező de talán célravezetőbb ha egyszerűen ismerkedsz.
2020. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyesek agya már tényleg teljesen el van borulva. Hívd fel vagy írj rá, ahelyett, hogy ilyen idióta hókuszpókuszokat csinálnál. Ezekkel el fogod ijeszteni amúgy is, a pasik menekülnek az ilyen nőktől.
2020. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én csak azt nem értem kedves előző kommentelő, ha ezt hókuszpókusznak tartod akkor mit keresel az ezotéria keresőcimkében de most komolyan? Ha nem ez az érdeklődésed minek vagy itt? Értelmetlen és felesleges cselekedet. Pláne még kommentelni is.

Én személy szerint próbáltam meditációval, irányítottal is és úgy hogy én egyénileg próbálkoztam. A Titok című könyvet nem olvastam végig, de a Varázslatot igen és csak azt tudom mondani hogy a bevonzás nem azt jelenti hogy varáslatos módon bekopogtat az igazi az ajtón hanem igenis ki kell mozdulni otthonról. A bevonzással a lehetőséget és a segítséget kapod meg. Lehet hogy olyan gondolatot kapsz hogy menj el egy parkba, vagy most bevásárolni és ott találkozol vele stb. Kérj segítséget az angyalaitdól, hogy segítsenek neked párt találni.

2020. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!