Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnék transzba esni/alfá...

Hogy tudnék transzba esni/alfába lemenni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor próbáltam mindig nehéz volt lélegezni és a szemem magától ki akart nyílni. Egyáltalán nem volt kellemes, bármit is értem el ezzel. Mit csináltam rosszul? A 333-222-111es módszerrel próbáltam fekve. Tippek tanácsok?

2020. jún. 29. 00:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
36%
Egyél egy csokit. Én attól mindig alfának érzem magam.
2020. jún. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
36%
Nálunk van egy alfa nevű alagsori kocsma oda le tudsz menni
2020. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
LSD-vel elvileg egész egyszerű.
2020. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Laylah ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt nem lehet elmondani szavakkal. Szerintem ne fekve próbáld, hanem ülve. El kell, hogy lazulj, ki kell ürítened a fejedből a gondolatokat, aztán innentől nem tudom leírni sajnos. :/
2020. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi ez a modszer amit írsz? Ha ki akar nyílni a szemed, akkor csináld nyitott szemmel. Nem muszáj becsukni. Lazítsd el a tested és csak a légzésedet figyeld, de rengeteg modszer van.
2020. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Épp ezt csinálom és épp ettől nem kapok levegőt. Ha a lehető legnagyobb levegőt veszem akkor meg nem tudok ellazulni.
2020. jún. 29. 22:56
 7/19 anonim ***** válasza:
Mitől nem kapsz levegőt?
2020. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Laylah ***** válasza:

Azért lélegezni nem kéne elfelejteni :p :)

Egyébként a nyitott szem nem túl hasznos, mivel plusz egy érzékelést kell úgy elnyomni. A szemünk olyan, hogy általában pásztáz, keres, néz valamit, ami folyamatosan gondolatokat, reakciókat vált ki. Ha csukva van a szemed és ugye nem látsz, akkor ezek az apró kis gondolatok és önkéntelen reakciók sincsenek.

2020. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Olyan mintha nyomás lenne a mellkhasomon, írtam is már. Akkor is ha normálisan veszem a levegőt és akkor is ha lassítani próbálok rajta.

Amúgy csukott szemmel is figyelek arra amit látok a vak sötétben. Alakzatok, néha megjelennek arcok és hasonló. Mint amikor megdörzsölöd a szemed és hirtelen átkerülsz egy másik dimenzióba.

2020. jún. 30. 21:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Az jó ha arcok megjelennek. Az már valami. Akkor hagyd a légzesedet, ne figyeld. Akkor van ez a fulladás ha probálod figyelni?
2020. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!