Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal van esély...

Agykontrollal van esély hangulatot javítani tartósan, és gyógyítani magát az agyat?

Figyelt kérdés
Nagyon mély depresszióm előtt tettem olyan dolgot, amitől írgalmatlanul sok idegsejtem pusztulhatott el és valószínűleg ennek a kettőenek a hatására most gyakorlatilag szinte egyetlen egy gondolatom sincs egész nap. Mintha üres lenne a fejem.

2020. júl. 22. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
Jobb lenne, ha meg is halnál, mindenkinek
30 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tettél?
2020. júl. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Szia,

Kérd az őrangyalod segítséget, hogy vigasztaljon meg. Ha őszintén és szerénységgel kéred, nem követelve, akkor egészen biztos jönni fog segítség..

Próbáld meg.


Jobbulást! Áldott vidám hetet!

2020. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek megfelelő lenne ha legközelebb nem tennéd hozzá az utolsó szavazási lehetőséget. Szerintem ha segítség kell mert motiválatlan vagy nem kéne negatív gondokatokkal bombázni. Csak szerezz egy hobbit, csinálj valami újat vayg merülj el valamiben amit úgy érzed rég meg kellett volna, meg akartál tenni.

Előbb-utóbb előjönnek a gondolatok csak kicsit rájuk kell segíteni.

Ha meg ezek sem segítenek próbálj segítséget kérni családtól, barátoktól vagy esetleg ha tényleg nincs más út egy terapeutát sem árt igénybe venni.

Csak kitartás!

2020. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!