Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi ha megharagszik...

Skorpió férfi ha megharagszik van esély hogy megbocsát valamikor?

Figyelt kérdés
Egy skorpió férfit megbántottam, pedig úgy érzem nekem volt igazam. 2 hete nem beszél velem. Azt kérte hagyjam de én csak erősködtem. Van esély hogy mégiscsak hiányzom neki és megbocsát? Mennyi idő ez náluk még durcásak? Ez idő alatt amíg nem beszélünk gondolhat rám? Olyan tanácstalan vagyok. Skorpió jegyűek segítsetek hogy működtök.
2020. febr. 26. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Megbocsát talán, de nem felejt. Esetleg most forralja a bosszút.
2020. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
20 év mulva is eszedbe fogja juttatni, akkor is, ha te már régen elfelejtetted!
2020. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Az nem attól függ, hogy Skorpió csillagjegy szülötte, hanem attól, hogy milyen ember.


Kérj bocsánatot, ha megbántottad, és bízd rá, hogy mikor jut el a megbocsátásig. Ja: és ne kövesd el azt a hibát, hogy bocsánatot kérsz valamiért, amiért a másik megbocsát, aztán folytatod ugyanúgy, mint régen. Annak semmi értelme.

2020. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mivel bántottad meg.

Ha valami komoly, akkor sose fogja elfelejteni. Nem azért, mert bosszút forral :)

Ha valami apróság, akkor majd elmúlik.

De ha nem akar már veled olyan szoros kapcsolatban lenni, vagy meg akarja szakítani a kapcsolatot, akkor totál mindegy, hogy megbocsájt-e. Lehet, hogy megbocsájt, de nem akar többé látni.

2020. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Basszus ti tényleg a születési dátum alapján ítélítek meg az embereket?


Ez olyan mint a rasszizmus...


Előítéletesek vagytok, mert ekkor meg ekkor születet, és ez alapján skatulyázzátok be az embereket....

2020. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őt nem az érdekli, hogy kinek van igaza, hanem az, hogy megbántottad. Az ő életében prioritások vannak. Úgy hogy ne reménykedj! :)


Nem biztos, hogy annyira büntető. A nők "rosszabbak" náluk, mint a férfiak. Közelebb vannak a bestiális természethez.

2020. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-2 hetente, írj rá h ráér-e, beszélni, találkozni. én kos vagyok, az öcsém skorpió, mondhatni kénytelen megbocsájtani...így igazán nem tudok mit mondani
2020. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Attól függ mennyire álltok egymáshoz közel és mennyire súlyos dologgal bántottad meg. Ha kis dolog, akkor egy bocsánat vagy a helyzet megbeszélése elég a békülésre. Ha súlyos, akkor vagy megbocsát, de hosszú ideig nem felejti el, tüske marad (ha közel álltok). Vagy úgy ítéli meg, hogy nincs szüksége ilyen emberekre az életében (ha nem álltok közel). Egyébként nálam súlyosabb dolgoknál (ha megbocsátható), akkor jellemzően több év mire le tudom rendezni magamban, úgy hogy már nem tüske, hanem a múlt. Gondolom azért több év, mert addig a másik "próbaidőn" van, egy skorpió bizalma, ha szeret valakit nagyon erős, de ha az megtörik, akkor baromi nehéz visszaépíteni (pedig általában ők is azt szeretnék, hogy sikerüljön). De nem lehetetlen.
2020. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az utolsó vagyok még annyi, hogy általában megvárják még a másik kezdeményez, de megfelelő emberek mellett megtanulják a konfliktusok egészséges rendezését is. A közhiedelemmel ellentétben rendkívül érzékeny jegy, éppen ezért lehet könnyen megbántani. Valamint az információ közlés stílusa is sokat számít. ;)
2020. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!