Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudok magamtól más...

Hogy tudok magamtól más tudatallapotba kerülni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 19:25
 1/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen szintű tudatállapotváltást akarsz elérni. Az egyszerű relaxáció már változtat a tudatállapotodon, ha kicsit több energiát fordítasz rá, akkor pedig az általában "alfának" nevezett félálomszerű állapotba kerülsz. Önszuggesztióval kicsit más eredményt lehet elérni, ha eleget gyakorlod, nagyjából hipnózis szintjére juthatsz vele. A légzésed akaratlagos irányításával lelassíthatod, vagy felgyorsíthatod a szellemi működésed. Komolyabb tudatállapotváltáshoz már el kell sajátítanod valamilyen meditációs technikát. Minden csak attól függ, hogy pontosan milyen állapotba szeretnél jutni. Ha tudod milyen tudatállapotot akarsz elérni, már könnyebb megfelelő módszert találni hozzá.
2020. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
1/2 L kisüsti biztosan más tudatállapotba visz.
2020. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
64%
A töményszesz segédletnek számít, még akkor is, ha magától issza meg szerintem.
2020. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zol56 ***** válasza:
100%

Nézz sámántáncot. Bár azt hiszem ott rásegítenek bizonyos füvekkel.

De valóban transzba esnek.

2020. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmélyedtél már valamiben annyira, hogy szinte megszűnt a külvilág csak te és a mű létezett?

Én aközben éltem át ilyet, mikor tokra terveztem mintát. Nem tudom ez az volt e amire te vágysz, de fura dolgokat tapasztaltam. (semmi hű-hó) Nem volt másabb mint egy éber meditációnál, csak az "okoskarkötő" 90 perc mély alvást jelzett, összesen 2 órát rajzolgattam azt az apró felületet. meditálásnál többnyire felszínit szokott mutatni s emiatt is volt fura.

2020. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Felszívsz fél gramm speedet..
2020. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Sokat olvasol normális könyveket és rengeteget tanulsz. Idővel más tudatállapotba kerülsz tőle.

Már nem fogsz elhinni minden baromságot.

2020. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meditáció.

Meg kell értsd, hogy isten az alap. A jóság, az egység. Ha ez megvan, ez alapján kell ténykeet szerezz magadnak, pl élvezed a létezésedet, utána ha van hangulat azt mélyíteni kell. Ahogy mélyül, ha jól csinálod, előbb utóbb átmegy egy teljesen más, univerzumhiz kapcsolódott állapotba

2020. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!