Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok új munkahelyet...

Hogyan tudok új munkahelyet sikeresen bevonzani?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkahelyem, több ajánlatot visszautasítottam, mert legbelül érzem, hogy valami jobb vár rám. Leírtam papírra milyen számomra az ideális munka és munkahely, vizualizálom, átérzem, már most szeretem stb. ez kb. 3 hete tart, de semmi "látható" jele nincs. Tudom, a legnagyobb blokk az, hogy a "hogyan" és "mikor" kérdésén görcsölök.

Arra lennék kiváncsi nektek van-e munkahely bevonzásával tapasztalatotok és tanácsotok?


Köszönöm a segítő és építő válaszokat!



2020. nov. 26. 14:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
27%
na a sok spiri ládafej megjelent itt. INgyen semmi sincsen,attüd cselekvés nélkül nem lesz munka, tenni kell érte. bármi kell , küzdeni kell érte mert úgy lesz meg bármi. Ismertem olyan embert aki 10 felé is beküldte az önéletrajzát de manapság tanulással és szakképzéssel fog az ember munkához jutni. ez nem a kamu spiri dologtól fog megoldódni. Ha csajra kell mozdulni akkor neked kell érte mozdulni. azok akik ideböffenttek egy nem megoldással lévő spiri dolgot azok pont hogy nem jól élnek. ennyi. gyáva az aki nem mer tenni a dolgokért
2020. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Jaa bocsi, nem reklámozod magad de azért " ország világ szeme láttára" ide írsz... Oké... De én " keresselek " meg ahogy akarlak... Ki mondta, hogy ingyen??? Te írtad nincs óra díj.. hanem más. Mi más?


De oké

2020. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Honnan tudod ki vagyok.

Nem válaszoltam a levelekre sem, a tiedre sem.

Nem is érdekelnek, csak leírtam ezekkel foglalkozom.ha akar valaki majd megtalál.

Eddig is így volt.

Azért írtam elég sok ember volt már nálam, tv-ben is megfordul némelyik elég sűrűn.

Nem hírdetés útján jöttek.

Nem óradíjt kértem, mégis tudták mit kell adni.

SZia!

2020. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
14. Az állításaid alapján te vagy John Edward. Az univerzum legnagyobb kóklere 🤣🤣🤣
2020. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
Nem válaszolhattál, mert nem is írtam és nem is fogok.
2020. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%

2-es válaszoló


Ha valaki itt akad rád akkor annak miért nem válaszolsz? Leírtad, hogy mivel foglalkozol, ha valaki pont ilyen embert keres és itt talál meg annak miért nem írsz? Ha valaki tőled 500 km-re lakik és épp itt bukkan rád annak miért nem reagálsz? A kérdezőnek ki tudtad írni, hogy segítesz neki, de aki meg a válaszoknál érdeklődik tőled vagy levélben annak nem segítesz? Nem értem az egészet, ez így egy kicsit nevetséges :D Mi alapján döntöd el, hogy kivel veszed fel a kapcsolatot?

És ha a kérdező igénybe vette volna a segítséged akkor hogyan tudta volna felvenni veled a kapcsolatot, ha veled nem lehet levélben kommunikálni? Írtad volna itt a válaszoknál, hogy találjon meg?

2020. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%
Engedd el. Nagyon ráfüggsz, ezért nem jön. El kell érni agyban azt az állapotot, hogy TUDOD, hogy amit be akarsz vonzani, az már tied. Nem foglalkozol azzal, hogy körülötted még nem jelent meg, a lényeg, hogy te hiszel benne és nincsenek kétségeid.
2020. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia 17-es!

2-es válaszíró vagyok.

fekete mágiával foglalkozom.

Ezen belül rengeteg dolog van, de az irányultság ez.

Nem hírdetem magam sehol, ismerettség alapján jutnak el általában hozzám.

Nem ilyen ezofórumos, női magazinos gyertyagyújtogatós ceremóniákat csinálok.

Fekete mágia, ha nem tudod mit is jelent ez, ne is írj többet.

2020. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kamu a kettes
2020. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Volt itt egy ember,aki leírta, hogy fekete magiaval sok mindent elért.


És mondták neki, hogy ezt tanithatná is, pénzért is csinálhatná, de o megfogadta, hogy csak saját magára alkalmazza.


Na szerintem ő lesz az.

2020. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!