Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudok új munkahelyet...

Hogyan tudok új munkahelyet sikeresen bevonzani?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkahelyem, több ajánlatot visszautasítottam, mert legbelül érzem, hogy valami jobb vár rám. Leírtam papírra milyen számomra az ideális munka és munkahely, vizualizálom, átérzem, már most szeretem stb. ez kb. 3 hete tart, de semmi "látható" jele nincs. Tudom, a legnagyobb blokk az, hogy a "hogyan" és "mikor" kérdésén görcsölök.

Arra lennék kiváncsi nektek van-e munkahely bevonzásával tapasztalatotok és tanácsotok?


Köszönöm a segítő és építő válaszokat!



2020. nov. 26. 14:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló


És ha vágom, hogy mi ez akkor megengeded, hogy írjak? :D mert amúgy tudom mi ez. Ismertem ilyen embert aki fekete mágiával foglalkozott és ő nem volt ilyen lekezelő mint te. Még az is rendben van amit a 21-es válaszoló ír, hogy csak magadra alkalmazod, de ettől függetlenül le lehet írni normálisan és nekem te ne mondd meg, hogy írhatok e vagy nem.

2020. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, akkor írjál.

Ezt a fajta mágiát aki megtanulja hosszú évtizedek alatt, és a gyakorlatban alkalmazni is tudja, azt a tudást megtartja magának.

Szinte mindent ellehet így érni.

Senkinek nem fogom leírni az évek alatt miket értem el, önmagamért csináltam, amit akartam minden meglett.

Más még ha fizetne ilyen dolgokért akkor se segítenék neki.

Rontás, átok, meg hasonló alsóbb mágikus tevékenységek az már más kérdés, az nem nagy energia befektetés.

De ha valaki gazdag akarna lenni, és ezzel keresne meg, nem foglalkoznék vele.

Aki ezt megérti, és a miértjét is tudja, az felbírja fogni miért.

Ez öncélú tanulás volt, nem másokért tanultam meg amit tudok, hanem magamért.

Kínáltak már több milliót is bizonyos dolgokért, de azokkal se foglalkoztam.

Energiámat ilyenekre nem fogom pazarolni.

Nem magyarban élek már, egy gyönyörű országban vettem meg számomra ami kellett lakás, ház, kocsi.

Itt vannak hatalmas terek, ahová ellehet menni feltöltődni meditálni, hogy a energiákat mindenki magában helyre rakja, mint én is.

Csak az a kérdés, ezeket az energiákat ki mire használja.

Sokszor látom a magamfajtát is a világban, egyszerűen érzem rajta ha elmegy mellettem.

Ők azok akiket szerencsésnek nevezne az átlag ember, mert nem tudja mi van mögötte hogy meg van neki mindene, ami másnak még szinte lottónyereményből se jönne össze.

2020. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Akkor minek ajánlottad a kérdezőnek? Balfac 🤣🤣🤣
2020. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Annyit leírsz, hogy honnan tanultad meg?
2020. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

22-es vagyok


Ez így érhető amit írsz. Azért beszélgetni lehet veled? Egy-két kérdésre válaszolhatsz és néhány tapasztalatodat megoszthatod nem? Mi alapján döntöd el, hogy kinek segítesz? A kérdezőnek felajánlottad, de azt írtad, hogy levelekre nem válaszolsz.

2020. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Médiumi tevékenységgel kaptam a tudás egy részét.

A másik részét céltudatos keresgélés után tanultam meg, néha elég sok idő volt egy egy könyv megtalálása és annak elsajátítása.

2020. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Érdekel ez a téma,de erről ritkán beszélgetek bárkivel.Ez minden embernek a magánügye, nem egy kellemes teadélutáni téma ez.

Itt is szoktam ritkán válaszolni, régebben pár mágiával kapcsolatos kérdésre válaszoltam, főleg ami a fekete mágiához volt köthető.

Nagyon ritka ha valakinek segítek, mert sok energiát visz el tőlem, én pedig midet magamra akarom fordítani.

Érdekelt volna mit akar a kérdező, ezért írtam neki.

2020. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Értelek. Igen, ez mindenki magánügye, de én szívesen teázgatok nagy tudású emberekkel. Szerintem jó ha van olyan akivel ezeket meg tudod osztani.

Engem is érdekel amit a kérdező írt, esetleg írhatok neked privátban?

2020. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sajnos agykontrollba nem vagyok jó. Bak az aszcendensem.
2020. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!