Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez egy szellem lehetett?

Ez egy szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Amikor itthon voltam a bátyámmal játszottam de amikor ment volna ki a báttyám hallotunk egy mély morgást. Akor még csak 4 éves voltam ugyhogy nagyon meg ilyedtem. Este annyira féltem hogy át is mentem anyáékhoz. Viszont anyát nem tudtam felkelteni. Nem tudtam aludni pidig nem vagyok ijedős. Csak reggel tudtam anyával beszélni aszt mondtam hogy egy gonosz szellem lehetet. De nem hitte el és következö este sem tudtam aludni. De a következő éjszaka már láttam is valamit. Még azóta sem tudom hogy mi az.

2020. dec. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy entitás lehetett a másik síkról. Mikor volt ez?
2020. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 20-21 éve.
2020. dec. 28. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit láttál?

Na ezért hiba, ha az okos szülők elküldik a gyereket azzal, hogy csak fantáziál. Egyedül fog maradni a félelmeivel.

2020. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szeme vörös volt az egész valami zöld a körmei vér pirosak és ijesztöen röhögöt mármint gonoszan.
2021. jan. 2. 11:31
 5/6 anonim válasza:
Szerintem lehetett, kisebb koromban én is észleltem ismeretlen hangokat, amiket nem tudtam mi adhatott ki.
2021. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Szellem volt, - lehetséges, hogy akkor halt meg valaki a Szûleitek csalàdjàbòl!
2021. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!