Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet köze hozzá?

Lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés

Nos, van egy bizonyos személy akivel a múltban nem alakultak valami jól a dolgaim, úgy viselkedtem amit megbántam. És szerettem volna valahogy felvenni vele a kapcsolatot, csak egy kicsit beszélgetni vagy valami,hogy megmutathassam, hogy igazából nem olyan vagyok.

Na szóval a lényeg, hogy pár hónapja próbálkoztam az agykontrollal ezzel kapcsolatban, hátha valahogy bevonzzom. Azt vizualizáltam, hogy rám ír, magam elé képzeltem a telefonom képernyőjét, ahogy egy konkrét időpontot mutat, és hogy rám írt. Ezt sokszor ismételgettem, de aztán nem volt semmi és félre is tettem a dolgot.

Viszont pár hete végül felkerestem én magam az illetőt,és válaszolt is, chateltünk. Na és közben egyszercsak amikor ránéztem a telómra, teljesen ezt a képet láttam amit akkor magam elé képzeltem. Az az időpont volt, és ott volt az üzenet tőle.

Lehetséges hogy bejött amit csináltam, csak nem pont úgy ahogy akkor akartam volna?


2021. jan. 28. 22:04
1 2
 1/13 Grimfox ***** válasza:
80%
Az agykontroll alapötletét keverted a vonzás törvénye alapötletével. Az előbbi működik bizonyos feltételek között, az utóbbi nem igazán. Önmagadat tudod befolyásolni agykontrollal, mások akaratát viszont nem. Viszont önmagadban elültettél egy jól körülírt képet, céllal, és megvalósulási lehetőséggel együtt. Ez ösztönzőerő, még akkor is, ha nem tudatosul benned. A célt elérted, önmagad felkészítésével, és ösztökélésével, nem pedig a célszemély befolyásolásával. Mivel te akartál vele kibékülni, jobb, hogy te kerested meg őt, mint hogy ő téged. Mindenképpen így az egyenesebb, és célravezetőbb, még ha kellemetlenebb is.
2021. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kapásból a vonzás törvényét írtam volna.

Bocs az off-ért:

Grimfox, miért nem mûködik? Köszönöm elôre is a válaszod.

2021. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
Mert az elmélet, amin alapszik nem teljes, rengeteg fontos dolgot kihagytak belőle, és amit bennehagytak, azt is kifacsarták. Gyakorlatilag maximum placebohatás, vagy önszuggesztió szintjéig jut el, akinek elég erős az akaratereje, és ezt használja. Ugyanez a helyzet a manifesztációval is. Ezek olyan "technikák" amik látszólag erőfeszítés nélkül képesek nagy eredményeket elérni. Viszont a világ nem így működik. Nem képes így működni. Az eredmény mérete tükrözi a befektetett munka méretét. A szellemi munka is munka. Az sem mindegy, hogy ezt a befektetett erőfeszítést miként végzed. Ha csak erősen gondolsz valamire, pozitívan, és várod, hogy bekövetkezzen, az nem fog működni.
2021. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Amúgy gondolom feltűnt, én nem vagyok annyira elmélyülve ezekben a dolgokban, de mindenesetre érdekes

2021. jan. 29. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Grimfox. Egyet is értek Veled. Viszont ha magasan tartod a rezgésed, akkor mûködik. Tapasztalatból mondom. Valóban sok munka van benne, de örömmel dolgozom magamon. Nem állítom, hogy 100%-osan. A nagyobb vágyaim még nem teljesültek, de folyamatosan kapom a jeleket, hogy jó úton járok.
2021. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
Ehhez nem tudok hozzászólni. Az én "rezgésem" az teljesen biztos, hogy alacsony. Valahol a béka súlypontja környékén lehet.
2021. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Deee hoooogy??? Valaki tanítson már, komolyan ezen szenvedek hónapok óta, semmit nem tudok bevonzani... Aki tudja a titkot, írjon!
2021. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziaa:)

Nos én úgy csináltam ezt amit fent írtam, hogy elalvás előtt teljesen ellazultam, visszaszámoltam 100tól 1ig és egyenként ellazítottam a testrészeimet,utána pedig csak "befelé" figyeltem. És így nagyon pontosan elképzeltem a képet,ahogy látom az üzit. De nagyon részletesen, láttam magam előtt a telefonom háttérképét, az időt,mindent. És ezt sokszor megismételtem.

De nem pont úgy vált be ahogy szerettem volna,mert bár tényleg írt nekem,de tennem kellett érte. Viszont az időpont stimmelt,ugyanazt láttam magam előtt amit vizualizáltam

2021. febr. 1. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki fogom próbálni! De mi van akkor, ha én nem tudok kikapcsolni? Minden kis zaj megzavar, nem tudok egyszerűen koncentrálni...
2021. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, de végülis sikerült
2021. febr. 1. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!