Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet köze hozzá?

Lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés

Nos, van egy bizonyos személy akivel a múltban nem alakultak valami jól a dolgaim, úgy viselkedtem amit megbántam. És szerettem volna valahogy felvenni vele a kapcsolatot, csak egy kicsit beszélgetni vagy valami,hogy megmutathassam, hogy igazából nem olyan vagyok.

Na szóval a lényeg, hogy pár hónapja próbálkoztam az agykontrollal ezzel kapcsolatban, hátha valahogy bevonzzom. Azt vizualizáltam, hogy rám ír, magam elé képzeltem a telefonom képernyőjét, ahogy egy konkrét időpontot mutat, és hogy rám írt. Ezt sokszor ismételgettem, de aztán nem volt semmi és félre is tettem a dolgot.

Viszont pár hete végül felkerestem én magam az illetőt,és válaszolt is, chateltünk. Na és közben egyszercsak amikor ránéztem a telómra, teljesen ezt a képet láttam amit akkor magam elé képzeltem. Az az időpont volt, és ott volt az üzenet tőle.

Lehetséges hogy bejött amit csináltam, csak nem pont úgy ahogy akkor akartam volna?


2021. jan. 28. 22:04
1 2
 11/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Előbb meg kell tanulni relaxálni, utána már nem fognak kizökkenteni a zajok, ha meg is zavarnak, benne tudsz maradni a kívánt állapotban. Csak hozzá kell szokni, és be kell gyakorolni.
2021. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, megpróbálom én is, köszi nektek :)
2021. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor sok sikert hozzá:)
2021. febr. 1. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!